Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-sok! Miért nem zavar...

DK-sok! Miért nem zavar titeket Gyurcsány Feerenc katasztrofális gazdaságpolitikája?

Figyelt kérdés
Nem fogom részletezni, elég megnézni bármilyen adatot 2004-től a válság előttig, gazdasági növekedés lassulása, növekvő infláció, munkanélküliség, államadósság, stagnáló bérek stb. Pártoktól független vagyok, tényleg csak szeretném megérteni a DK-sokat, mert rajtuk kívül kb.minden párt szavazóit megértem mi mozgatja őket, de Gyurcsányékban mit bírnak? Még ha legalább valami humánus baloldali figura lenne, aki csak felelőtlenül osztogatott, de még az sem, hanem egy neoliberális szemléletű alak aki utána a saját elhibázott gazdaságpolitikája miatt hozott megszorításokat. Én ezt így látom, de nyitott vagyok és szeretnék értelmes válaszokat, elsősorban DK szimpatizánsoktól.
2019. máj. 29. 10:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%
Gyurcsány egy úriember a többi politikushoz képest még így is hogy mára már alkoholista lett :D
2020. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A dk-sok mazochisták, imádják ha szenvednek.
2020. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!