Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy meleg, kisfiús alkatú...

Egy meleg, kisfiús alkatú fiú, csatlakozhatna a Nemzeti Légióhoz? Erkölcsileg rendben vagyok és meg akarom védeni a hazámat! Nem éertek egyet a Genderrel és a homoszexuális felvonulással sem! 18f

Figyelt kérdés
Ugyan olyan nemzeti vagyok mint mindenki, csak hát éppen meleg.
2019. jún. 1. 18:28
1 2
 1/12 kalman60 válasza:
66%
Szerintem nem mert elégé homosexuális ellenesek . Persze nem kizárt
2019. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Kisfiús alkattal nem illene oda senki.
2019. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg nem te lennél már az első, szóval még be is pasizhatsz.

Esetleg kiharcolhatnátok a házasságot vagy ilyesmit.


Vagy alapíts egy saját légiót spártai mintára, pl. Spártai Magyar Légió, amiben csak homoszex harcosok lehetnek.

2019. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozhatsz, csak a közös fürdésnél ha leesik a szappan, fel ne vedd. Mert a kisfiús alkatoddal gyorsan horogra kerülnél ott.
2019. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Larifari!
2019. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha erkölcsileg rendben vagy akkor nem hangoztatod a nemi identitásod, az csak is rád tartozik nem kell világgá kürtölni
2019. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem reklámozom, de ha megkérdeznék elmondanám, sztem így korrekt. Amúgy csak azzal nem értek egyet, hogy a melegek ne nevelhessenek gyereket. Pl én sztem simán tunék annyi szeretetet adni egy gyereknek, mint egy egyedülálló apa, egy alkoholista állatnál meg többet is. erről tuti megpróbálom meggyőzni őket ha lehet meghallgatás.
2019. jún. 1. 21:46
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon nem támogatják azt, hogy meleg gyereket vállaljon...

Valószínüleg befogadnának, mivel kell az ember. Voltak fekete bőrű (néger) náci katonák is, 1-2 a világon, Ők elég meggyőzőek voltak ahhoz, hogy nem csinalják ki Őket. De sosem voltak egyenlőek a többiekkel...

Ott, a légióban sosem lehetnél egyenlő Te sem...

Miért szeretnél egy olyan társasághoz tartozni, ahol emberszámba sem vesznek, valami beteg, elfajzott entitásnak tartanak, maximum neked em mondják?

2019. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Elvileg gondolom lehetne. Aztán nem tudom.
2019. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Remélem minnél hamarabb feloszlatják ezt a nemzeti légió ökörséget mint a gárdát. Kész vicc az egész, Laci csak játsza a nagy fiút de mögötte ott tömi pénzzel a fidesz hogy a jobbik szavazótábora két felé oszoljon.
2019. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!