Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy meleg, kisfiús alkatú...

Egy meleg, kisfiús alkatú fiú, csatlakozhatna a Nemzeti Légióhoz? Erkölcsileg rendben vagyok és meg akarom védeni a hazámat! Nem éertek egyet a Genderrel és a homoszexuális felvonulással sem! 18f

Figyelt kérdés
Ugyan olyan nemzeti vagyok mint mindenki, csak hát éppen meleg.
2019. jún. 1. 18:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a többségük eleve látens homoszexuális (ahogy általában a homofóbok), vagy egyéb frusztrációval küzdő, kisebbrendűségi komplexusos ember, természetesen neked is helyed van köztük!
2019. jún. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem páros lábbal dobnak ki. És akkor még jól jártál. Már csak azért sem fogadnak maguk közé, mert akkor a média első dolga lenne, hogy veled példálozzon, hogy a nemzeti légió tele van melegekkel. Ezt biztos nem vállalják be egy ember miatt.

Másrészt a 10-esnek nagyon igaza van. Az egész csak arra kel, hogy a fidesz mutogathasson, hogy nem ők a radikálisok Magyarországon. Szóval inkább megfizetnek a nemzeti légiót, hogy legyenek náluk is radikálisabbak. Jópénzért (gondolom).

2019. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!