Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Július után várható még...

Július után várható még további bővítése a csok-nak, vagy ez már a csúcsa a lufinak?

Figyelt kérdés
Ez azért érdekes, hogy mikor érdemes eladni a magyar ingatlanokat. Mert mióta bejelentették az új családvédelmi akciótervet, 1-2 hónap alatt további 25 százalékkal ugrottak a magyar ingatlanárak. Pedig még be sem vezették, de az árnövelő hatása már megvolt. Az a kérdés, hogy várható-e még ezek után is még további ingatlanárakat érintő családi támogatás vagy a meglévők további bővítése? Emelkedhetnek-e még ennél is tovább és tovább a magyar ingatlanok árai?
2019. jún. 3. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

"Emelkedhetnek-e még ennél is tovább és tovább a magyar ingatlanok árai?"

Egyértelműen igen.

Még mindig nincs kiegyenlítődve a kereslet és a kínálat.

De ez természetesen egy átlagot jelent országos viszonylatban. Van ahol nincs kereslet itt egyértelműen ára sincs az ingatlannak, ahol meg van kereslet ott a kínálat kevés/kevesebb és ez egyértelműen emeli az árat.

2019. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Emelkedni emelkedhet, de a lufi egyszer kipukkan. Ha ilyesmibe lenne pénzem, én megelégednék a kicsit kisebb, de biztosabb haszonnal.
2019. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

“1-2 hónap alatt további 25 százalékkal ugrottak a magyar ingatlanárak.”


Hülyeség.

2019. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Várni lehet attól függetlenül, hogy mit tervez a kormány, mi az amit bevezet és mennyi idő múlva változtatja meg álláspontját.

Várt lány is várat nyer.

2019. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

A felelőtlen és ostoba "családtámogatásnak" csúfolt borzalom amit csok néven emlegetnek eddig is rettenetes károkat okozott.


Persze pár ner lovag megszedte magát.

Egy fiatal pár nem tud lakáshoz jutni mert a kormány ahelyett hogy adómentessé tette volna a gyermekteleneket így ösztönözve őket a saját lakás megszerzésére állami tenyészfarmot nyitott.


Jó fejek mert felverték az ingatlanárakat amivel az albérlet árak is nőttek, a fizetések nem követték.


Így ha megfelelsz a feltételeknek a kormány hajlandó kölcsön adni kamatra azt a pénzt amit leadóztál.


Ők nyernek mi vesztünk a birkák meg bégetnek.

Soha nem született ilyen kevés gyerek és nem nőtt ennyit a halálozás.


Gratulálok a nernek szépen irtja a lakosságot.

2019. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A családtámogatással valóban a csalàdok és a fiatalok jártak a legrosszabbul. De azok akiknek több ingatlanjuk is van, azok jól jártak, mert drágábban el tudjàk passzolni. Ilyen az élet és a politika is, egyszerre nem tudnak mindenkinek kedvezni. Mindennek vannak vesztesei és nyertesei egyaránt.

De a kérdés nem is ez volt, hanem az, hogy lesznek-e előreláthatólag további ingatlanár felpumpáló intézkedések, vagy most érdemes eladni ingatlant?

2019. jún. 3. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha eladni akarsz, tedd meg most szerintem. Elképzelhető, hogy még 1-2 évig emelkedni fognak az árak. De ne kockàztass szerintem. Én feltenném kicsit magasabb áron, hogy esetleges alkudozàs esetén is jól jöjjek ki. Most valószínű pár héten belül el tudod adni.

Ha beüt egy válság lehet évekig rajtad marad és csak a töredékéért viszik el.

Bizonytalan dolog, most biztos, hogy jó áron tudod eladni.

Több csalàdtàmogatàsi dolog szerintem már nem lesz, így is 25 millió vehető fel.

Ja egyébként jól kicsesztek a fiatalokkal, de eladòként kétségtelenül jól jár az ember

2019. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idén márciusban adtam el a Pest megyei lakásomat amit 2011 ben vásároltam. Szép profit lett belőle, ha gondolkozol ilyenen most add el mert szerintem egy éven belül ez a piac befog szarni
2019. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!