Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki magyarázza (liberális)...

Valaki magyarázza (liberális) már el hogy?

Figyelt kérdés

Ha kissebb lenne a szocháló, és a jóléti rendszer, netalán fizetős sok szolgáltatás az eü ben oktatásban stb.

Attól hogy lennének magasabbak a bérek?

Mi lenne a nyugdíjasokkal és a társadalom alsó jövedelemszíntű 70% val, akik vagy már ellátottak, vagy még nem munkaképesek, vagy egyszerűen bérből élnek.

Akik kis vállalkozók a szolgálattási szektorban, vagy épp kényszer vállalkozók. Hiszen a kényszervállalkozók (Kb 40%) már ma is a minimumot fizetik egy sor adó elkerüléssel, és még elérhetettlenebb lenne pld az orvos a számukra a fizetni kellene ért. Nem beszélve a bérből élőkről ( akik sikan vannak) de nincs olyan tőke, akinek ha csökkentik az adóját az majd oda is fogja azt adni hogy: " Tudom most már keveset fizetek Tb t, de itt van + 10000 mert drágult a gyógyszer!


Kíváncsi vagyok hány liberális fog válaszolni, mert arcuk az van. De ha a rendőrséggel kezdenénk a spórolást és bevárnánk a semmi szoc juttatás gyümölcsét, a megtriplázódó bűnözést az nem tetszene nekik.


2010. júl. 8. 06:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aki liberális megdöglik!
2010. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ezen én nem idegesíteném magam a heletekben, mivel vajmi kevés beleszólásunk van ebbe az egészbe!
2010. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!