Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor szobrai a jövő...

Orbán Viktor szobrai a jövő Magyarországán ott lesznek a főtereken?

Figyelt kérdés
István király, Zrínyi, Rákóczi és Kossuth mellett a helye, hiszen hozzájuk hasonlóan megvédi az országot, a nemzetet, hogy magyar maradhasson.

2019. jún. 5. 22:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%
Ha - ne adja Isten - átmenetileg tényleg készülne róla főtéri szobor, akkor az legjobb esetben is a szoborparkban fogja végezni a korábban eltávolított Lenin szobrok mellett. De inkább a szemétdombra kerül. Ezzel a velejéig korrupt rendszerrel együtt amit ezek itt építettek.
2019. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
32%

Téged már megvédett a valóságtól, az biztos...

Lesz-e szobra? Annyira lesz megbecsülve az utókor által, mint Horthy.

2019. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy korrupt, mert egyesek azt mondják?

Én is ugyanolyan egyszerű ember vagyok, akárcsak te és nekem is vannak gyanús jelenségek, például a Lőlő elképesztő gazdagodása, de ez a kapitalizmus velejárója, az USA-ban azt szimbolizálná, hogy az egyszerű emberből is lehet milliárdos és pozitív lenne sikertörténet a propagandája.

A gazdagsága alapjait amúgy is korábban szerezte, még az MSZP érában és akinek van pénze, az boldogulhat, meg ha veszteget is, azt te honnan tudnád, vagy én és az sem egyértelmű, hogy kit kenhet meg, kit nem, ha ilyesmit csinál.

Azt nem állítom, hogy a gazdaság nem kötődik a politikához, ezt csinálta az összes kormányon lévő párt és mindenki haszonért dolgozik, a pénz meg alku dolga, ami jár a munkáért.

A korrupció minden rendszerben jelen van, így nem politikai, hanem gazdasági, bűnügyi probléma, ezt nem tudja az ellenzék felfogni, amikor lényegében megalapozatlanul vádaskodik.

Tessék bizonyítékokat hozni, annak hiányában az ilyen duma csak pletyka, szóbeszéd.

2019. jún. 5. 22:47
 4/37 A kérdező kommentje:
Semmi köze Horthyhoz, aki területet akart szerezni, OV pedig megvédi azt csupán.
2019. jún. 5. 22:51
 5/37 trollll ***** válasza:
74%
Hát ja. Sikeresen megvédi az országot az életszinvonal és reálbérek növekedésétöl, a sikeres külpolitikátol és az elégségesnél jobb egészségügytől. Ha szobra nemis, bitofája talán
2019. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
A reálbérek növekednek, a kórházakat a Gyurcsány szüntette meg és én pont a külpolitikáját tartom igazán fontosnak, amint azt a kérdésből láthatja mindenki.
2019. jún. 5. 23:14
 7/37 anonim ***** válasza:
82%
Szóval kérdező te azt állítod, hogy Orbán Viktor gyerekkori barátja saját képességei miatt lett az ország leggazdagabb embere, és hogy a veje is a tehetsége miatt került be az ország leggazdagabb emberei közé, jól értem?
2019. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
28%
Majd kiderül 50 év múlva. Attól függ ki írja majd akkor a történelmet.
2019. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 trollll ***** válasza:
85%
A külpolitika tényleg fontos, de amit ov csinál az nem jó. EU távolodás és a ruszkik felé való nyitás egyáltalán nem jó
2019. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Nem mi távolodunk az EU-tól, az távolodott tőlünk.

Amikor beléptünk, szó sem volt arról, hogy megszállnak minket a muszlim csavargók.

Amúgy nem csak az oroszokhoz közeledik a magyar kormány, hanem mindenkihez, most a Mirammar tárgyal velünk, de volt OV a kínai csúcson, az USA-ban, meg Izraelben, illetve egy csomó helyen, Kazahsztánban, stb, ez a dolga.

Mellesleg tudtommal az EU is közeledik ahhoz a felfogáshoz, amit a mi kormányunk képvisel, legalább is a választások ezt mutatják.

2019. jún. 5. 23:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!