Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tud még alacsonyabbra süllyedn...

Tud még alacsonyabbra süllyedni a társadalmunk?

Figyelt kérdés

[link]

Nézzétek meg ezt a csodás videót, nem tudom már sírjak vagy nevessek?


2010. júl. 8. 13:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
na ez jó kérdés, ezen én is sokat gondolkodok, de aztán ahogy évről évre még és még meghökkentőbb jelenségekkel találkozom, rájövök h vszínű tud, csak józan ésszel egyelőre nem lehet elképzelni meddig is
2010. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
XD
2010. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%

Mindig van lejebb:


[link]

2010. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Siethetnének már a tudósok azzal a b@szott időgéppel. Egyre inkább úgytűnik, megérné a XIX. századba költözni...
2010. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%

jézus atya úr isten ... a felét megnéztem, nagyon kemény ....


én amúg ymost komolyan azt veszem észre h a mai tizenévesek egy nagyon kevés %-a eszméletlen értelmes és nagyon okos, érettségi előtt már két nyelvvizgsával és stb, szinte felnőtteket meghazudtoló módon gondolkodik sok mindenről, de aztán a nagy többség meg valami horror ... olyan 95-5 % ra tenném az arányt ahogy én látom, de az az 5% az tényleg ütős, szal nekik meg örülök

2010. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
egyik videoblognak sincs semmi értelme
2010. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%

szegény agyamputált gülüszemű pics@, egyszerű, mint a raklap.


amúgy sajnos mindig van lejjebb, legalábbis ebben az országban...

2010. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
26%
Nana! A régi idők unatkozó hülyéi még rosszabbak voltak, ők lányregényeket, hazafias verseket, meg féltéglányi értekezéseket írtak a semmiről.
2010. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%

"Nana! A régi idők unatkozó hülyéi még rosszabbak voltak, ők lányregényeket, hazafias verseket, meg féltéglányi értekezéseket írtak a semmiről."


Ne mondd, hogy ezek rosszabbak voltak, mint a mai videóblogok...

2010. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
32%

71

Olvastál te már 1-2-(esetleg) 3 évszázaddal korábban írt regényeket/novellákat? Nekem kellett, tudom mit beszélek. Olyan laposak, mint az indián nyúl, a stílusuktól meg előbb meghülyülsz, mint a necronomicontól.

2010. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!