Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tud még alacsonyabbra süllyedn...

Tud még alacsonyabbra süllyedni a társadalmunk?

Figyelt kérdés

[link]

Nézzétek meg ezt a csodás videót, nem tudom már sírjak vagy nevessek?


2010. júl. 8. 13:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tudtam végignézni, de szerintem tud ennél lejjebb is süllyedni. Sokáig azt gondoltam az ilyen lények láttán, hogy nem, ennél már nincs rosszabb, de aztán mindig jött egy újabb, aki bebizonyította, hogy igen. :D Lesz még ennél rosszabb is, bár már ennek is negatív tartományba esik az íííkúja. :D
2010. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
64%

"Olvastál te már 1-2-(esetleg) 3 évszázaddal korábban írt regényeket/novellákat? Nekem kellett, tudom mit beszélek. Olyan laposak, mint az indián nyúl, a stílusuktól meg előbb meghülyülsz, mint a necronomicontól."


Olvastam, de bennem nem váltottak ki undort...

2010. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
68%

Eszembe jutott az a videó, még régen láttam, hogy egy nő ugyanígy pofázik a semmiről kb. 2 percig, és hirtelen a kép széléről bevillan egy f@sz, és valami eszméletlen keményen elkezdi szopatni a csajt. :D


Itt is vártam a péniszt, de sajnos nem jött, pedig nagy szükség lett volna rá.

2010. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
64%

Ez nagyon vicces.:D

Kérdésedre válaszolva lehet sokkal lejjebb is, szerencsére még nem mindenki ilyen. Legalább tisztán és érthetően beszél nézd a jó oldalát.

2010. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
11%

Úriiiisten:DDDD

Kérem az agyamat vissza...elszívta ez a csaj...

"miiivan?? Úszik a kutya??"

XDneeeeee

2010. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
45%
A jővő nemzedéke !! Kezükben a jővő !!
2010. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem nagyon lehet ítéletet mondani valakiről az alapján, amit 14 évesen csinált. Szerintem az sokkal szánalomra méltóbb, ha valaki azon csámcsog, hogy valaki más mit csinált. Mindenki nézzen magába, biztosan nem csinált gyerekként semmi infantilis dolgot, és mindig a politika és a gazdaságtan érdekelte...
2010. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%
Rettenetes nagy szavak a kérdésben. Utálkozás és szörnyülködés felsőfokon, pedig csak egy 12-13 éves kiscsaj beszél arról, ami őt foglalkoztatja.Nem közöl új elméletet a világmindenség határairól, nem kínál megoldást az emberi halandóság kiküszöböléséről. És? Kell-e minden gyereknek a nap 24 órájában magasröptű filozófiai kérdésekkel foglalkozni? Két 40 éves ember is beszélget a buszon, metrón ilyen haszontalan semmiségekről, 30 éve is így tettek, és a TÁRSADALOM még él és virul.
2010. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
56%
Sztem a társadalmunk nem az ő videóblogjától fog mélyebbre süllyedni! Akinek nem tetszik nem nézi meg! Én is így tettem :D
2010. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap blog, ma videoblog. Ha ez történt vele, akkor ezt mondja el. Ha valakit érdekel, akkor rákattint a videóra, ha nem, akkor továbblép. Szerintem nem az ilyesmi süllyeszti a társadalmat, hanem a széthúzás, mások mocskolása, szidalmazása, gúnyolása.
2010. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!