Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tud még alacsonyabbra süllyedn...

Tud még alacsonyabbra süllyedni a társadalmunk?

Figyelt kérdés

[link]

Nézzétek meg ezt a csodás videót, nem tudom már sírjak vagy nevessek?


2010. júl. 8. 13:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
47%
utolsó! ment a zöld ;-)
2010. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
64%

Valóban. Mi a bajod, kérdező? Az, hogy miközben rögzítette, jól érezte magát? Hogy nem egy fásult, besavanyodott illető, akinek mások vidámságáról csak az jut eszébe hogyan gúnyolhatná azt ki?

Az a tipikus ember, aki megy az utcán, és azt elemzi magában, hogy ki milyen hülyén néz ki, azt nézi, kibe köthetne bele.

ez sokkal károsabb mint az ilyen videók, megmutatják hogy hogyan képesek a polgárok saját honfitársaik ellen fordulni akkor is, ha azok semmi rosszat nem tettek. aztán megy a csodálkozás, hogy a cigányok ellen nem lehet semmit tenni, pedig a cigányok egyvalamit nagyon jól csinálnak: összetartanak.

El kell gondolkozni, Magyarország.

2010. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Jaj haggyad már biztos a Viva Tv műsorvezetői melójára gyúr, aztán itt gyakorolja a "zsenialitását"
2010. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ez egy kis pinajuk.
2010. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kell a lányt kicsúfolni. Most mondjam azt hogy én még 7ikben ennyire sem volt értelmes? Most eltelt négy év és van egy BME középfokú nyelvvizsgám, a politika és a gazdaság érdekel, naponta nézem a tőzsdét és teljesen lokálpatrióta lettem, ezenkívül érdekelnek a high-tech kis kütyük és idegenforgalmat tanulok. És közgazdász vagy politikus szeretnék lenni. És pár éve még én is ugyan ilyen vicces dolgokat csináltam,és azt sem tudtam mi az a deficit vagy agglomeráció mégis eljutottam erre a szintre,csak persze ott a negatív árnyoldala is a dolognak,hogy látom azért hogy egyes barátok vagy haverok hogy tűnnek el a bulizás süllyesztőjében.


17/F

2010. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Itt nem a videóval van konkrétan a baj. Mindenki tud fasságokról pofázni, még akár Stephen Hawnking is. A probléma az, hogy látszik a csajon, hogy ő alapjáraton ilyen, és ez a max. amire az agyi kapacitásából képes. A szemében nem tükröződik semmilyen értelem, csak a szoba szemközti fala. Ez a probléma.
2010. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Mi a bajod, kérdező? Az, hogy miközben rögzítette, jól érezte magát?


Öh nekem semmi :D Én csak röhögök ezen a r*bancon.. nem én még nem tartozok felnőttek közé, de már nekem is szánalmas amit ez a kis csaj leművel, hogy sok más ilyen plázacicáról ne beszéljek. Na szóval én egész nap ezen a videón röhögtem, simán folytathatná..

15/F

2010. júl. 8. 17:07
 28/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, aki egy ismeretlen kislányt/nőt első lélegzettel leribancoz, az nagyon sekélyes ember.Persze te még csak leszel -vagy nem.

Ítéletet annak lenne joga mondani más hibájáról, aki nem ugyanott bizonyítja a saját, lényegesen nagyobb bakiját.

2010. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

17:24: Azon kívül, hogy hülye vagy semmi baj nincs veled (legalábbis remélem). Véleménye mindenkinek lehet, vagy senkinek sem.

1. A te logikádat követve, a szád és a kezed alapállásban van, mivel nincs jogod ítélkezni...

2.Gondolom életed során nem szóltál meg még senkit (focicsapat, színész, stb...), esetleg nem is alkottál véleményt róluk...., ha esetleg mégis, lásd 1-es pont. Ritka egy unalmas, buta ember lehetsz...

2010. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"esetleg nem is alkottál véleményt róluk...."

vagy nem is alkottál véleményt róluk....

2010. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!