Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha házasodhatnak a...

Miért baj, ha házasodhatnak a melegek?

Figyelt kérdés
Miben befolyásolja egy átlag ember életét ha házasodhatnak a melegek? Miért baj, ha nem csak élettársak lehetnek, hanem házasok is? Miért ellenzik sokan ennyire?
2019. jún. 18. 10:21
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:

#18

"Egyébként megnéznék erről egy hiteles statisztikát, hogy a homoszexuálisok hány %-a él ezzel."

A múlt héten egy másik kérdésnél utána néztem és ezt találtam a témáról:

"Az elmúlt négy évben ismét emelkedő irányzatot vett a bejegyzett élettársi kapcsolatot létesítők száma: 2015-ben 65-öt, 2016-ban 85-öt, 2017-ben pedig 87-et anyakönyveztek, az eddigi legtöbbet az új családi állapotú kategória bevezetése óta. A férfipárok által létesített élettársi kapcsolatok száma minden évben meghaladta a nőkét. 2017-ben 49 férfi- és 38 női párt regisztráltak az anyakönyvvezetők."

( [link] )

2019. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
20%

Semmi bajom a melegekkel, tapasztalataim szerint teljesen jól elvannak. Áldásom rájuk, ha nekik így jó.

Ez az egész házasodás hiszti valójában egy nyugati liberális vesszőparipa, sima politikai cirkusz. Szerintem a pride-ra a bőrtangás szakállas, szőrös embereket is külföldről hozzák.

Hiába lesznek házastarsak, semmivel nem lesznek elöbbre, mert nem lehet gyerekük, így csaladtamogatast sem kaphatnak.

Ha valaki azt hiszi, hogy olyan egyszerű örökbe fogadni, téved. A családból kiemelt gyerekek nagy része roma. Soha sem fogja elfogadni a cigánygyerek az ilyen nevelőszülőket.

Családnak akarnak hívni két azonos nemű ember kapcsolatát a liberálisok, de ők már azon fel vannak háborodva, ha valaki gyakorolja a keresztény vallását.

2019. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó!A házasság nem egyenlő a gyerekvállalással.


Sok olyan jog jár a házassággal,aminek semmi köze ahhoz,hogy van-e gyerek vagy nincs.

2019. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
13%

#24

Kíváncsivá tettél.

Sorolnád mi az a sok jog ami a házassággal jár, de a melegeknek lévő bejegyzett élettársi kapcsolat nem adja meg és nincsen köze a gyerekekhez?

2019. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
69%

És miért lenne káros, ha egy gyermeket egy azonos nemű pár nevelne fel? Két anya/apa jobb, mint egy sem. Ne mondja nekem senki, hogy az árvaházban ugyanannyi szeretetet és figyelmet kapnak, mint egy családban.

Nem tudom, ti szoktátok-e látni, főleg a tömegközlekedésen látható mintaszülőket a "ha nem fogod be, hozzád vágom" féle nevelési elvvel... ezeknek lehet gyerekük, esetenként négy-öt is, ráadásul ezért még pénzt is kapnak az államtól (!), nem hiszem hogy itt a két anya/apa a legnagyobb gond.

Ui.: Egy homoszexuális családban alapból nagyobb "biztonságban" lenne a gyerek, hisz nem kell attól félnie, hogy a szülei diszkriminálják/kitagadják bizonyos tulajdonságai miatt. Egy homoszexuális ember sok esetben (és itt is vannak kivételek!) elfogadóbb, mert ő maga is rengeteg rossz dologban részesült a mássága miatt.

2019. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
73%

A "házasság" mint elnevezés is a lényeg, ugyanazokat a jogokat kapjon egy meleg pár, mint akik nem azok. Szó nincs semmilyen többletjogról, amiről a jobbos szennyportálok fröcsögnek... Sőt, a családi adókedvezménnyel pont a gyerek-nélküliek fizetik a gyerekesek többletjövedelmét !

Ha egy melegpárnak van lehetőségük gyerek nevelésére, -ami egy leszbikus párnál ugye nem kérdés- hogy megoldható, ott is AZONOS jogokat és kötelezettségeket KELL hogy kapjanak a hetero párokkal! Ezzel jó lenne elmenni akár Brüsszelig, KIHARCOLNI a JOGEGYENLŐSÉGET ! Gyakorlatilag jogfosztott páriaként élnek a melegek (m)AGYARORSZÁGON ! A kasztrendszer nem csak INDIA sajátja!

2019. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
10%

Nem értem milyen egyenlőtlenségről beszélsz... Mi heterók se vehetünk el velünk azonos nemű embert és a homoszexuálisok/biszexuálisok se ugyanígy nem tehetik meg....ezt úgy hívják jogegyenlőség szerintem.

Mindenkinek ugyanazok a jogai. Tényleg nem értem miről beszélsz...

2019. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
87%
És egy heteró miért venne el egy vele azonos neműt? Ez olyan, mintha vegetáriánusnak akarnának húst adni, hogy "tessék egyenlőség, a nem vegetáriánusok is ezt eszik"
2019. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
86%
A jogegyenlőség pont az lenne, ami szerintem a következő 50 évben nem fog megvalósulni itt, hogy legyél bi/meleg vagy hetero, HÁZASODHASS azzal aki neked tetszik ! na ez lenne a jogegyenlőség, nem egy HETERO-DIKTÁTUM, ahol még a gyerektelenségi adó is be van építve az adórendszerbe ! Pont a lényeg a HÁZASSÁG szón van! Nem nevezem máshoz mert ez AZ AMI ! HÁZASSÁG az összes ahoz kapcsolódó joggal és kötelezettséggel ! Amig nem lesznek elég TÖKÖSEK a melegek hogy ezt kiharcolják BÁRMIT MEG FOGNAK VELÜK TENNI !
2019. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
90%
Arról nem is beszélve ha egy munkahelyen kiderül hogy nem volt min. 3 női élettarsad vagy nem vagy min.elvált vagy nincs 1-2 gyereked itt-ott, úgykirúgnak, tudhass te BÁRMIT , ezt tapasztalom nap mint nap. Nem is tekintenek EGYENRANGÚ félnek pont a munkahelyen ! Na ez pedig a LAPPANGÓ HOMOFŐBIA, persze nem mondják ezt ki, mert ha kimondanák lehetne menni az egyenlő bánásmód hatósághoz joggal !
2019. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!