Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha házasodhatnak a...

Miért baj, ha házasodhatnak a melegek?

Figyelt kérdés
Miben befolyásolja egy átlag ember életét ha házasodhatnak a melegek? Miért baj, ha nem csak élettársak lehetnek, hanem házasok is? Miért ellenzik sokan ennyire?
2019. jún. 18. 10:21
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
23%

Mostantól férj és feleség vagytok mondja az anyakönyvezető. Na jó de melyik szakállas manusz a feleség a kettő közül ? Amelyiken tüll szoknya van.

Aztán polkorrekt módon megtiltják a házasságkötő teremben a férj és a feleség szó használatát mert sérti egyesek lelkületét.

2019. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:

Sokan mondták ( vagy kevesen sokszor, ezt nem tudom ), hogy szent kötelék, meg férfi és nő között. De ez nem volt válasz a kérdésre.

Miben befolyásolja egy átlag ember életét, a Te teljesen normális életed az, ha ők házasodhatnak?

2019. jún. 18. 12:34
 13/59 anonim ***** válasza:
20%

Az a baj, hogy nincs meg a kellő intelligencia, hogy felfogd.

A fő kérdés az inkább, hogy a melegek minek akarnak házasodni?

Én se akarok keresztényként barvicvót.

Ott van az élettársi kapcsolat, nem tudom miért nem elég.

2019. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem tartom magam kevésbé intelligensnek, a kérdésed pedig jogos. Ugyanakkor az nem az én kérdésem. És továbbra sem tudtál választ adni.
2019. jún. 18. 12:56
 15/59 anonim ***** válasza:
23%

De válaszoltam, csak nem bírod felfogni.

A házasság férfi és nő közötti kötelék.

Magyarul, amikor te odamész, hogy a melegek is hagydemán, akkor kb az a felállás, mintha kitalálnám, hogy holnaptól a kereszténynek is legyen már barmicvója.


Még szép, hogy elküldenek a fenébe.

Főleg, hogy van alternatív megoldás.

Tisztán látszik, hogy a melegeknek nem a házasság a céljuk, hanem a szándékos provokálás.

Persze ezt mindenki tudja, csak hát ezt tudni nem szabad :)

2019. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
38%
Engem mint átlagembert egyébként rohadtul nem érdekelne az, hogy összeházasodnak, vagy sem. Viszont magánvéleményem az az, hogy gyermeket két azonos nemű ember ne neveljen, mert nem kap megfelelő szülői "mintát" a gyermek és ez nem jó!!!
2019. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
18%

Miért baj, ha bejegyzett élettársi kapcsolatnak hívjuk? Minek kell ragaszkodni a házasság kifejezéshez? A házasság definíció szerint egy felnőtt férfi és egy felnőtt nő jogilag elismert és szabályozott életközössége. Ahogy 1 férfi és 3 nő között vagy egy ember és egy nílusi krokodil között sem jön létre ez a fogalom, úgy azonos neműek esetén sem hívjuk így.

Bejegyzett élettársi kapcsolatban is szinte ugyanolyan jogokat kaptak. Annyi, hogy nem vehetik fel egymás nevét, meg nem fogadhatnak közösen örökbe.

Egyébként megnéznék erről egy hiteles statisztikát, hogy a homoszexuálisok hány %-a él ezzel.

2019. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
84%
Azért,mert akkor talán a kisebbségi adófizetők is részesülnek állami támogatásokból,így akik már most is agyba főbe a bőrödön élnek(nagycsaládosok) kevesebb jussot kapnának.
2019. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
50%

Lehet szajkòzni, hogy a házasság csak

egy férfi és egy nő intézménye.

De mi a szart csináljon az, aki egész életében a saját neméhez vonzódott? Ha megtalàlja élete szerelmét, akkor miért ne vehetné el?

Miért zavar egy egészséges heterot az, hogy 2 azonos nemű összehàzasodik? Bántanak vele vagy mi?

Szerintem nagyon túl van ragozva a dolog.

Annyi szar van a világban, pedofília, erőszak, gyerekek hàzassàga stb. Miért nem ezzel foglalkozunk inkább?

2 felnőtt ember hadd döntse már el mit szeretne csinálni, milyen jogon ugatunk bele a döntéseikbe?

Szerintem sokkal károsabb a társadalomra pl az előző oldalon kommentelő, aki főbe lőné őket.

Az erőszak jobb, mint a szerelem?

Komolyan hányok ettől az országtòl.

2019. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
72%

Kutyát nem érdekli hogy házasodhatnak....

Kell valami gumicsont addig nem azzal foglalkoznak a választók nincs eü, az oktatás a béka popsija alatt, stb

2019. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!