Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha házasodhatnak a...

Miért baj, ha házasodhatnak a melegek?

Figyelt kérdés
Miben befolyásolja egy átlag ember életét ha házasodhatnak a melegek? Miért baj, ha nem csak élettársak lehetnek, hanem házasok is? Miért ellenzik sokan ennyire?
2019. jún. 18. 10:21
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
68%
Mi az a IQ?
2019. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már kifejtették neked többen is,hogy mekkora marhaság,amit írtál.
2019. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
70%

A hetero válaszadók ezzel az "össze-vissza" hetente más partnerrel című bejegyzéssel nem tudom mit akarnak elérni, de szerintem a saját hulyeséguket/információ szegénységüket hangoztatják.. Nem éltek soha melegként, fogalmuk nincs milyen kínlódás egy másik hasonlóan érző emberrel egyáltalán ideiglenesen is kapcsolatba kerülni, azt megtalálni, -vajon ki lehet még meleg- a mikrokörnyezetükben.

Ha egyáltalán találnak olyat aki nem "csak" alkalmi partnert keres. De elmondanám, egy adott életkor felett senki nem az "össze-vissza" alkalmira hajt rá.. Hanem a stabil "családra". Igenis ezt meg kell tanulniuk a HETERÓKNAK az együtt élő MELEGEK is CSALÁDOT alkotnak !

2019. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
35%
Másik dolog pedig a BIZALOM, mivel ugye férfi is nő is megbízik egymásban amikor HÁZASODIK, ezt teszik a meleg férfiak és nők is. De ezt a melegeknek kell MEGTANULNIUK mit jelent a BIZALMAT és ezzel együtt a CSALÁD biztonságát MEGTARTANI !
2019. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
75%

Magyarországon a házasságok kb fele válással ér véget.


Akkor miről beszélünk?

Tiltsuk be a házasságot,mert nem mutat jó statisztikai eredményeket?

2019. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
13%
Jovan nyugi van, mindenki fejlődik... Ha nem teszik menj Amerikába vagy mittom én hova ahol az emberek IQ-ja bizonyára magasabb és fejlettebbek a te álláspontod szerint. Itt az emberek többsége nem látja értelmét az azonosneműek össze hazasodjanak. Tiszteld ezek emberek véleményét, nem kell lehülyezni őket, csak mert te homoszexuális vagy és valamit nem kaphatsz meg amit más igen. (Ez ilyen tipikus gyerek hiszti). Engedd el vagy költözz oda ahol szerinted okosabbak és fejlettebb emberek élnek, ha nem tetszik. Szerintem kérdésre már rég valaszoltunk. Ebből a vitából kiszállok, mert nem megy sehova sem, csak az egyik oldal lehülyézésig.
2019. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
82%
#47, Ha valaki itt élte le életének 2/3-át nem feltétlenül vágyik egy idegen kultúra nyelv megszokására, és az abba való beilleszkedés megpróbáltatásaira ! Viszont a jogfejlődés mivel az egész világon adott lehetővé teheti azt hogy bárhol a világon boldoguljon mindenki aki pl. homoszexuálisnak született.
2019. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
52%
#46 Elég megtartjuk a VÁLÁS intézményét, nem kell a statisztika miatt örökösen aggódni, azt a múlt rendszerben tették rendszeresen ! A klíma miatt viszont joggal aggódnék, de így 50 fele nem nekem kell azért sem leginkább aggódnom, hanem azoknak akik most még gyerekek, mit kapnak majd amikorra felnőttek lesznek !
2019. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
13%

#48 mond már el nekem hogy egy homoszexuális miért nem tud boldogulni Magyarországon? Csomóan diplomát szereznek meg zsíros állásuk van. Mindenkinek ugyanazok a lehetőségek adottak. Az okos ember él vele, a nem okos nem.


Hagyjuk már ezt az önsajnalkozast... Én heterokent is rengeteg megaláztatást kaptam pl középsuliban, mert a szociopata osztálytarsak kinéztek maguknak.


...

2019. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
75%
ad1: Nem a diploma teszi az embert. ad2: Ha már nem huszonéves vagy akkor mindenki azon lovagol ki hol lakik, hány gyereke van stb. Ha valaki 4x -en túl van és egyedülálló, azonnal megindul a pletykafészek/gépezet.. Lehet 8 diplomád, de a "gyerekesek" féltik igazán az állásukat ! ha tudják, kitúrják azt akiről látják nincs pl. gyereke.. De ez részben a "magyaországi" belpolitikának is köszönhető!
2019. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!