Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Ratkó-korszak ennyire...

A Ratkó-korszak ennyire félresikerült generációt termelt ki?

Figyelt kérdés

Munkámból adódóan rengeteg emberrel találkozom, és azt tapasztaltam, hogy a szoc.komm. rendszer öntötte ki magából a prolikat.

Mi az oka ennek?



2019. jún. 27. 06:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

#10: "A ratkó korszak 76-78-ban volt."

Bakker, ha már van interneted miért nem használod?!

2019. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12-es! Minek, így legalább jó a műsor. Erről írtam a 3-as válaszban, az ilyenekre vártam. :-D
2019. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Az en szuleim is Ratko gyerekek. Lenezik a prolikat. Tehat ne altalanosits kedves kerdezo!
2020. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Pupusz ***** válasza:
Ne felejtsük el, hogy a mai fiatalok is a Ratkó korszak utódai. Ki tudja, ki lenne, vagy nem lenne ma, ha nem lett volna Ratkó korszak. Amint előbb írtam 1950-56 a Ratkó kor. Ők ma 64-70 évesek. A Ratkó unokák 40+. Az ő gyerekeik pedig a mai fiatalok. Nem jó dolog megtagadni a felmenőket, akiknek az életünket köszönhetjük. Pláne 70 éves papikat, mamikat hibáztatni. Más kor volt ám az, ahol nem volt mindennapos a fürdőszoba, wc a lakásban. Ezt ne felejtsük el. Meglátjuk, vagy nem, hogy a mai fiatal generáció mire fog menni a legmodernebb technikai vívmányokkal és a visszamutogatással. Másrészről a mai 60-70 évesek között sok orvos, tanár, mérnök, ügyvéd, vállalkozó van, nem mindenki "proli". Egyébként nem értem, hogy a tisztességes fizikai munkásokkal, esztergályosokkal, hegesztőkkel, lakatosokkal stb. mi a probléma. Pláne, ha 70 évesek...
2020. jan. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi az a proli amúgy? Aki nem pazarol és csutkóra kizsigereli a földet, az már proli? Csak az nem proli aki akkora büdös szr szeméthalmot húz maga után, hogy most azt isszuk esszük, kb mindenki, amit ő összedzsuvázott? Gratulálok. Hát szerintem épp azok a prolik, de nagyon, akik mindent csak úgy leejtenek maguk után, lehúznak, kidobnak, hátrahagynak, szemetes prolik.
2020. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mázsaszámra termelik a büdös szemetüket, mossák a büdös testükről a dzsuvát folyamatosan, soha nem gondolnak bele semmibe nem érnek semmit, értéktelenek, szűnjenek meg.
2020. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!