Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Bayer Zsolt a trágár,...

Miért Bayer Zsolt a trágár, hogyha volt aki a „b. ssza arcon magát” meg a „bajszos f. sz” szinthez is eljutott. Bayer prolizása ehhez képest kezes bárány nem?

Figyelt kérdés
Mi a bajuk az ellenzékieknek, az igazságot kimondó, Bayer Zsolttal? Nagy Blanka esetében sem tévedett például. Ki mondta hogy ő egy ocska kis proli, ami igaz is, amekkora pofája van neki gyerek létére! Na és hol van még Bayer Zsolt Gyurcsányék kóbor kutyázásától, vagy Bangóné patkányozásától? És ezeket még csak nem is újságírók, meg kiskorú prolik mondták!

#Kezes bárány #trágársag
2019. jún. 27. 16:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
95%

"Mi a bajuk az ellenzékieknek, az igazságot kimondó, Bayer Zsolttal?"


Itt hagytam abba az olvasást, látom te is az 50 alatti iq hoz tartozol mint a közönsége.....

2019. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 A kérdező kommentje:

"Itt hagytam abba az olvasást, látom te is az 50 alatti iq hoz tartozol mint a közönsége....."


Egy csiga is okosabb nálad, hogyha nem vagy képes végig olvasni, de már véleményt írsz...

2019. jún. 27. 19:17
 33/88 mindentudó99 ***** válasza:
Bayer Zsolt egy trágár bunkó állat aki ocsmányul beszél. Mondom úgy hogy a fideszre szavaztam. De hát ugye aki állat az állat mindegy melyik párthoz tartozik.
2019. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 Micimacko67 ***** válasza:

Minden komment nélkül.............

[link]

2019. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
7%
Igazad van, Nagy Blanka egy ócska kisember aki trágárkodott mert nem volt mondanivalója.
2019. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
100%

Annyira kíváncsi vagyok az ilyen vérfideszes elborult állat fejére:D

vagy fizetik hogy nyomja a hülyeséget, vagy egy kopaszodó, kis kukival rendelkező mindent megevő barommal van dolgunk akinek nem jut nő:D

2019. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
100%

"Persze ti csak a káromkodásra refrektáltok, nem a mondanivalojára!"


Nagy Blankának is volt mondanivalója, arra miért nem reflektálsz? Vagy Bayer miért nem reflektált rá?


Mondja meg nekem valaki, hogy miért nem valós és hiteles vélemény az egy 18 éves lánytól, hogy nem akarja a szüleid hullafáradtan látni túlórák, vagy másodállások miatt? A gyári munkástól a cégigazgatóig nagyon sok embernek van családja és gyereke. A szülök rendszeres túlórázása (vagy ha olyan helyzetben van, akkor túlóráztatása) nagyon is kihathat a gyermekeikre.

2019. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 A kérdező kommentje:
Jajj ugyanmár egy nagy nulla volt a mondanivalója, nem tudok mire reflektálni! Bayer Zsoltnak igaza van, az igazságot mondja ki, és le is tett valamit az asztalra. Nagyon nincs rendjén, hogy egy gimnazista így beszéljen a köztársasági elnökről, és a miniszterelnökről! Gyakorlatilag még semmit nem tett le az asztalra, konkrétan még be se fejezte az iskolát. Konkrétan egy nagy nulla, és felháborító hogy mit engednek meg neki és mit enged meg magának!!!!
2019. jún. 27. 22:06
 39/88 A kérdező kommentje:
A túlóra csak egy lehetőség, nem kötelező kihasználni....
2019. jún. 27. 22:09
 40/88 A kérdező kommentje:
Nem az én hibám, hogyha nem képes saját magának jól fizető munkahelyet találni, vagy nem képes feljebb jutni.
2019. jún. 27. 22:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!