Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig marad Orbán hatalmon?

Meddig marad Orbán hatalmon?

Figyelt kérdés
Ki van vele megelégedve, illetve kit tudnátok helyette elképzelni?

2019. jún. 30. 21:47
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
78%
10-e: Ki az akiről beszélsz?
2019. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
45%
Minél tovább nyúló hatalmat kívánok a példaképemnek, Orbán Viktor Miniszterelnök Úrnak, aki első ezen a néven, a családok támogatója, a gyerekek védelmezője, a láncok leverője.
2019. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
48%

Az ilyen rezsimek kártyavár-szerűen szoktak összeesni. Kíváncsi vagyok Erdoganra pl, ott is kezdenek gyengülni a dolgok. Orbán is az ő receptjét főzi, lehet vonni párhuzamot is akár.


Sztem belátható időn belül meglesz az, ami Gy-nak az öszödi beszéd volt (ami sztem csak egy őszinte beszéd volt a kormányán belül, manapság sokkal nagyobb gázok vannak nap mint nap).

2019. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
23%

Csakis DK-s lehet. Új kialakuló partocskák a lemorzsolódott emberekből állnak akik csak pénzhez akarnak jutni.

Hajrá DK!

2019. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem addig marad hatalmon, amíg az ellenzék rá nem jön, hogy a fideszszavazók meggyőzése nélkül nem tud nyerni.

Ugyanis az ellenzék azt hoszi, hogyha lehülyézi a Fideszt és a támogatóit, akkor nyerhet. De már olyan hrlyzet van, hogy többen szavaznak a Fideszre, mint az összes többi pártra együtt, ezek az emberek, miután lehülyézték, idiótázták, patkányozták őket, nem fognak átszavazni az őket ócsároló pártok jelöltjeire.

De lényegében a jelenlegi ellenzéket elnézve, ők a legjobb szövetségesei, a garanciái annak, hogy a Fidesz a lehető legtovább hatalomban maradjon.

2019. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
38%
Addig, amíg az EU el nem zárja a pénzcsapot, vagy be nem üt egy gazdasági válság. A Fidesz-tábort nem az ideológia tartja egyben (Soroson meg a migránsokon kívül nincs is semmilyen stabil ideológiai hátterük), hanem a pénz. Ha nincs pénz, összeomlanak.
2019. júl. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
71%
Magyarország eddigi legsikeresebb miniszterelnöke. Példátlan gazdasági eredmények, nemzetközileg is egyre jelentősebb befolyás, normális jobboldali vezetés, javuló élet. Én nagyon bízom benne, hogy még sokáig maradnak. Igyekszem támogatni is őket.
2019. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
93%

Ahhoz kellene egy másik jobbközép párt.


Gyakorlatilag nincs más jobbközép párt mint a Fidesz-MPSZ - KDNP.

2019. júl. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, amíg a Fideszé a parlamenti többség.
2019. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

#18

Igen,arra szükség lenne. Balliberális és centrum pártokból pedig túlkínálat van.

2019. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!