Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fidesz szimpatizánsok!...

Kedves Fidesz szimpatizánsok! Elgondolkodtatok már azon, hogy hogyan fogtok majd tudni belenézni a gyermekeitek és unokáitok szemébe, ha Ők felnőnek?

Figyelt kérdés
Ezt mindenféle bántó szándék és trollkodás nélkül kérdezem!
2019. júl. 3. 13:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
igen
2019. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

A szüleim fideszesek, szerintük ezzel teszik a legjobbat számomra és az unokáiknak.

Tesóm már külföldön él..

2019. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Disszidálás... Azt sem tudod mit jelent, de fröcsögni azt tudsz.
2019. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Ez akkor lehetne kérdés, ha tudatosan és szándékosan aláásnánk a jövőjüket. De mivel mi épp megalapozzuk a jövőjüket, legfeljebb azon lehetne elgondolkodnunk, miért szeretnék ezt egyesek megakadályozni.
2019. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

kedves Kérdező!

veled ellentétben mi fidesz szavazók könnyedén bele fogunk tudni nézni a gyerekeink, unokáink szemébe.

Mert NEKÜNK LESZ gyerekünk, unokánk és lesz országunk is ahol velük együtt élhetünk. Most teszünk érte.

Neked lesz?

2019. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

Így van! Állítsuk vissza a komcsi rendszert, ott volt az, hogy nem lehetett külföldre menni!


Hát ilyen hozzáállásal nehéz lesz választást nyerni.

2019. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 árokpart ***** válasza:
90%
Utolsó! Nincsen ma már disszidálás, nyitottak a határok, szabad munkaerőáramlás van Európában. Egyébként a külföldön dolgozó emberek megkeresett pénzének nagy része Magyarországon landol. Mikor turistaként voltam kint Bécsben és egy kicsit több pénzem volt alig vártam, hogy visszaérjek magyar oldalra és itthon költhessem el. Kint csak pár olyan dolgot vettem ami nálunk egyáltalán nem kapható. Aki dolgoznak kint ismerőseim mielőtt visszamennek szabadságról külföldre, a legtöbbjük Sopron vagy Hegyeshalom előtt vásárol be magának forintért. Úgyhogy ezzel nem árultak el senkit és semmit, sőt élénkítik vele a kereskedelmi forgalmat. Ettől függetlenül nagyon sajnálom akik megélhetési kényszer miatt volt szükségük elhagyni az országot.
2019. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 tgt ***** válasza:
69%
6.os: Igazad van, jól megmondtad neki. Köztudomású, hogy csak a fideszeseknek van gyerekük, aki nem fideszes, annak nincsen, ezért nem is tud belenézni a gyereke szemébe, mert nincsen neki, és nem is lesz. Bölcs vagy 6-os, mint egy fideszes.
2019. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 tgt ***** válasza:
43%
vagyis 5-ös, te vagy a bölcs, nem a 6-os.
2019. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 mindentudó99 ***** válasza:
31%
Szerintem simán. Nekem nincs de pl a bátyámnak van 3 gyerek. Azt a ha 99 ezer adókedvezményt rájuk tudják fordítani minden hónapban. Simán a szemükbe tudnak nézni. Miért ne tudnának? Mikor a Gyurcsány volt is a szemükbe tudtak nézni. Igaz akkor nem kaptak semmilyen kedvezményt. Ezt csak azért tettem hozzá mielőtt bárki azzal jönne hogy a pénz miatt vállaltak 3-at.
2019. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!