Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben érhet el a Momentum...

2022-ben érhet el a Momentum 20 százalék feletti eredményt?

Figyelt kérdés
Én azt látom, hogy az ellenzékiek közül velük szimpatizálnak a legtöbben, csak sokan inkább az MSZP-re Jobbikra DK-ra szavaztak, hogy ne vesszen el a szavazatuk. Most viszont, hogy stabilan a bejutási küszöb fölé kerültek, lehetséges, hogy tömegesen fognak átmenni hozzájuk és az ellenzék vezető ereje lesznek?

2019. júl. 5. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Érhet. Vagy nem.
2019. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

2022 borzasztó messze van.

De elképzelhető, hogy 20% felett kapnak majd.

2019. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Azért ebben nem bíznék annyira, KFG pl. eléggé leszerepelt.
2019. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Az EP-választás teljesen más, mint a parlamenti. Kevesebben mennek el, a szélsőségesebb pártok jobban szerepelnek (lásd DK, Momentum). Hamar kiderül majd az embereknek, hogy a Momentum az új SZDSZ-LMP, egy szélsőségesen liberális, nemzetidegen párt. Még a Jobbik is épphogy 20% felett volt, a Momentum valószínűleg nem lesz.
2019. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

4-es!

Tévedsz:

a DK és a Momentum mitől lenne szélsőséges?

és mitől lenne "nemzetidegen"?

Ezek ilyen jól hangzó, mocskolódó szlogenek, de semmi értelmük, hátterük nincs.

2019. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Az őskommunista Gyurcsány-Dobrev páros nevével fémjelzett, magyarok ellen kampányoló párt igencsak szélsőséges. A szélsőbal pártja. Az egykori MSZP-szavazók közül is a szélsőségeseket vonzza. A magyarellenesség, baloldaliság is lehet szélsőséges. A liberális párt is lehet szélsőséges, idehaza régóta annak tartják a liberalizmust a szavazók. Botmixer ügy, Fekete-Győr, Donáth Anna, tele vannak liberális, kommunista, kisebbségi családi hátterű fiatal tagokkal. Egyből ugrottak nácizva a törökszentmiklósi ügyben is. (Ahogy anno az LMP nyaraltatta a kisebbséget, amely terrorizálta a többséget.) Nem tudom, mi a hivatalos ideológiájuk, programjuk, de messziről látszik rajtuk, hogy liberálisok, ahogy az LMP is az, attól még, hogy néha bedob valamilyen környezetvédelmi, zöld témát. Nem tudom, mi a különbség az Együtt, a PM, a Momentum, az LMP, stb. között egyáltalán. Meglepett, hogy ilyen jó eredményt ért el a Momentum, semmi különöset nem látok bennük, ugyanaz a liberális, belvárosi kör. Talán jól kampányoltak. Az olimpiai ügyben egyébként szerintem igazuk volt valószínűleg.
2019. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Te nem nagyon tudod, mi az a szélsőbaloldal.

A DK kommunista vagy anarchista?

2019. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudom, mi a hivatalos ideológiájuk, programjuk " - Jaa így könnyű valakit leszólni, hogy fogalmad sincs arról, hogy milyen.
2019. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha így folytatják, akkor reális, hogy egyre nagyobb táboruk lesz.

Nyílván ehhez az kell, hogy ne csak a fiatalokat és a pestieket, nagy városiakat szólítsàk meg.

2019. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem hiszem, ha igen akkor is gyorsan bele buknak majd.


Egy új SZDSZ senkinek nem kell és előbb utóbb mindig kibújik a szög a zsákból, most is sok a jel már rá sajnos.

2019. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!