Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják azt a balosokra,...

Miért mondják azt a balosokra, hogy ők annyira demokratikusak, hogyha csak addig azok ameddig nincs ellen vélemény?

Figyelt kérdés
Ez az egész mai világpolitika, meg ez az egész balos világnézet, csak arról szól hogy minden régi erkölcsöt és értéket elnyomnának a fejlődés nevében. Olyan embereket támogatnak, olyan erkölcsöket skarnak kikényszeríteni ami egyszerűen zsákutca, evolúciós zsákutca. Nem a józan ész hívei, hanem inkább a "béke" megtartása érdekében, hadják elnyomni magukat, és magukban a fennmaradásához alapvetően szükséges ösztönöket. Ők belenyugodnak abba, hogy az unokáik már lehet nem is lesznek. Egyáltalán nem is demokratikusak, mert nem halják meg az ellenvéleményt, hanem rögtön homofóbozni kezdenek, rasszistázni, idegen gyülölőzni. Meg akkor jönnek azokkal az abszurd féligauságokkal, meg az eltorzított történelmükkel. Holott ők azt vallják hogy a múltat végképp el kell törölni. És aztán az ember fejéhez vágják, hogy antidemokratikus, mikor ők utasítsnak el minden ellenvéleményt. Az ilyenekkel nem is érdekes veszekedni, ezért nincs Magyarországon sem normális vita.

2019. júl. 8. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy mi az a tény. Hogy mit nevezünk ténynek. Mivel tudod alátámasztani azt, hogy a zsidók alsóbbrendű lények? Volt ennek bármi tudományos alapja? És mivel tudod alátámasztani azt, hogy a homofóbia/rasszizmus nem vélemény? A homofób/rasszista kijelentések gyűlöletkeltőek, és bizonyos társadalmi csoportok ellen hangolnak--> veszélyt jelentenek a társadalomra--> nem vélemény, hanem uszítás. Nem beszélve a diszkriminációról. Tudom, hogy feleslegesen beszélek neked erről, mert egy csepp emberség sincs benned, se empátia, és képtelen vagy saját magadon kívül bárki másra is gondolni. És örülhetsz, mert ez az ország neked áll, meg az egész kormány is téged képvisel, de a világ boldogabbik felén már meg sem kérdőjelezhető az, hogy a homofóbia, antiszemitizmus és rasszizmus nem vélemény. És szerintem ezt te is tudod legbelül, csak baromi frusztrált és/vagy boldogtalan vagy, azért gyűlölködsz, ha meg nem, akkor még a tetejébe ostoba is vagy. És itt befejeztem.
2019. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, és nem vagyok szabadelvű.:) Még mindig.
2019. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

# 11 Hogy én gyűlölködő lennék? Mert ha úgy gondolom, hogy valaki lehet homofób/rassiszta/antiszemita mert az a véleménye, abból te máris arra következtettél, hogy egyet is értek az ilyenekkel? Ki kell ábrándítsalak, egyikkel sem értek egyet, nem gyűlölöm sem a melegeket sem a többi rasszot, és hogy ha szerinted az amivel te nem értesz egyet az nem vélemény, és hogy ha szerinted ha nem akarom betiltani/kirekeszteni/kicenzúrázni akkor már egyet is értek vele, akkor te vagy az ostoba kedveském.


,,Ja, és nem vagyok szabadelvű.:) Még mindig."


Nem hát, csak egy képmutató, ahogy az hozzád hasonló kultúr-balosok, semmi több.

2019. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!