Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a 888.hu cikk már mindennek...

Ez a 888.hu cikk már mindennek a legalja?

Figyelt kérdés

[link]


Egy külföldi várost pöcegödörnek nevez. Aztán leírja hogy mekkora egy fertő az egész város, kiemeli a hibákat, szétgyalázza az egészet. Itt az a probléma hogy a cikk író hazudik!


A híres 888 lenne a legjobban felháborodva ha egy angol weblap írna egy ilyen cikket: Budapest egy pöcegödör. Talán még igaz is lenne, mert elég megnézni hogy mit jelent a város neve, vagyis azt hogy honnan kapta a nevét...



2019. júl. 8. 18:21
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

[link]


Pest: dögvész, pestis, fekete halál

• valóságos istencsapása, kellemetlen ember, terhes ember, alkalmatlan ember, kellemetlen helyzet

• nyűg, átok

• rovarkártevő, kártékony állat, rovar, kártevő


Igaz ez angol, de nekik ezt jelenti pest. Magyarul pestis.


A buda meg simán csak azt jelenti hogy büdös.


Szóval: büdöskellemetlenfertőzés

2019. júl. 9. 15:53
 22/33 anonim ***** válasza:

(Oslo-t meg nyilván az oszladozó hulláról nevezték el. Pfuj, milyen gusztustalan.)


Kérdező, most pedig nézz utána annak, hogy valójában miről kapta a nevét Buda, és miről Pest. Nem angolok nevezték el annak, ami.

Művelődni sohasem késő.


Here's a little help for you:

[link]

2019. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Aha, a wikit én is átírhatnám.
2019. júl. 9. 20:32
 24/33 anonim ***** válasza:

Akkor írd át ezt:

[link]

2019. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Meg ezt:


[link]


A nevetséges felvetéseiddel pedig többet már nem foglalkozom.

2019. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
67%
#18: Képzeld, zavar hogy a befizetett adómat arra fordítják, hogy hazudozzanak, álhíreket terjesszenek, és a hozzád hasonlók agyát kimossák.
2019. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
4%

#26

Aha

Én vagyok agymosott, aki ragaszkodik ahhoz hogy vélemény és szólásszabadság legyen - és te vagy a felvilágosult, okos, aki meg akarja szabni, hogy nekem mit lehet és kell hinnem, gondolnom.

Ja, ismerős, régi komcsi mentalitás ez amit csinálsz.

Csak veled a nagy tudásúval szemben és ismerem a történelmet és tudom, hogy már próbálkoztak ezzel és azt is hogy milyen volt, hova vezetett.

2019. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
67%
#27: Az a szólásszabadság része, hogy közpénzből hazugságokat terjeszt a 888? Maximum egy agymosott fideszes szerint.
2019. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

#28

Nem terjesztett hazugságot. Bemutatta amit egy ott élő gondol a saját városáról. Az hogy te ezt nem vagy képes felfogni és neked az a szabadság ha ezt tilthatod, korlátozhatod, azon nem lehet segíteni.

Ahogyan a modorodon sem. Téged minősít. Le.

2019. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Csinálok egy videót mo. leg lepukkantabb környékeiről, aztán onnantól kezdve az tény, igazság. Kb ennyi
2019. júl. 11. 11:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!