Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellene nekem elfogadni...

Miért kellene nekem elfogadni a melegek véleményét, hogyha ők se fogadják el az enyém?

Figyelt kérdés
Mai 21. századi világban nem a melegeket üldözik, hanem a meleg kritikusokat. Valószínűleg ez a kérdés is törölve lesz, mert nem arról szól hogy miért kell felnézni rájuk. Ez azért szomorú mert átestek a ló másik oldalára, azt tiltsák amiért ők küzdenek. Nekem semmi bajom nincs a melegekkel mindaddig, ameddig nem akarják rám erőltetni az ő világnézetüket. Hogyha tetszik hogyha nem egy kisebbségről van szó, aki ahelyett hogy megpróbálna alkalmazkodni a társadalomba, direkt feltünést akar kelteni, és elvárja hogy az aki ellene van ezt tűrje el. Elvárják hogy őlet azért tiszteljék mert mások. Tőlem pont ezért nem is fogják megkapni a tiszteletet.

2019. júl. 9. 12:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

"és elvárja hogy az aki ellene van ezt tűrje el. Elvárják hogy őlet azért tiszteljék mert mások. Tőlem pont ezért nem is fogják megkapni a tiszteletet."


Nem nyert! A homokosok ahogy tapasztalom csak pont azt várják el, hogy ne kezeld őket másként és ne legyél ellenük vagy ne látványosan. Azt ennyi.

2019. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nagy frászt. Nézd meg mit kaonak a nyugati sajtóban a meleg kritikusok. Tehát ellenük semmit nem szabad mondani, be kell fogni a pofánk és azért tisztelni őket mert mások. Ma már a melegfelvonulásról sem szabad kifelyteni az ellenvéleményt, mert az ember mingyárt homofób lesz.
2019. júl. 9. 12:53
 3/34 A kérdező kommentje:
De persze ha az abortuszrol van szó, akkor az nagy port kavar, hogyha valaki el meri itélni a gyilkosságot.
2019. júl. 9. 12:55
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Miért, mi az a véleményed, amit állítólag nem mondhatsz ki? Mond csak ki, ne mártírszerepben susmákolj!
2019. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

1) Ne kényszerítsék elfogadásra azokat, akik ez ellen vannak.


2) Ne azt várják el hogy a társadalom és a természet igazodjon hozzájuk, hanem ők igazodjanak ezekhez.


3) Ne rendezzenek melegfelvonulást, mert undorító.

2019. júl. 9. 13:01
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen nem foglalkozol az egésszel, elengeded magad mellett és a probléma már nem is létezik. A melegeknek is jó, meg neked is. Ez ilyen egyszerű.
2019. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%
Mi undorito a melegfelvonulasban? Emberek akik szeretik egymast setalnak bekesen az utcan. Hirdetik hogy elfogadobbak legyunk egymassal. Ha jo dolgot nem tudunk mondani, akkor maradjunk csondben. A fideszes agymosas ami egyeseknel van mar azert elszomorito.
2019. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Jaj hogyha olyan egyszerű lenne. Múltkor is jöttem haza a munkából, és bele futottam egy társadalomfób rendezvénybe.
2019. júl. 9. 13:23
 9/34 A kérdező kommentje:
Az hogy az egész egy társadalmfób dolog, mert nem akarják elfogadni, hogy ez qurvára nem természetes másoknak. Otthon azt tesznek amit akarnak.
2019. júl. 9. 13:24
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
Latom teged se szeret senki es ezt igy vezeted le. Kit erdekel hogy mi "termeszetes". Menj ki a hegyekbe fat olelgetni ha ennyire "termeszetes" akarsz lenni.
2019. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!