Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyen a haza árulás?

Nem szégyen a haza árulás?

Figyelt kérdés
Az egész magyarellenes ellenzék, most azon fáradozik, hogy azokat a személyeket akiket a magyar emberek demokratikusan megszavaztak, ne jutassák pozicióba. Ez a demokrácia, a jogállamiság, és a nemzet felrúgása. A fidesz nem ellenségként, hanem ellenfélként néz rájuk és még csak olyan megjegyzést sem tett hogy leszavaza őket, sőt örül a magyar emberek sikerének. Mert nem egy nemzetellenes népművészeti cserépedény magyarul köcsög!

2019. júl. 11. 10:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 A kérdező kommentje:
Ha a Fidesz merne tenni a hazaárulás ellen, akkor ti itt megvadultan hisztiznétek.
2019. júl. 11. 11:15
 32/102 A kérdező kommentje:
Ha a Fidesz szavazta volna le az ellenzéket, ezzel gátolva őket, akkor mingyárt menne a felháborodás. Nektek az semmi baj, hogy ha a kedvenc párjaitok elárulja azokat akiket a magyar szavazók szavaztak meg, ezzel példátlanul aláásva a demokráciát és a jogállamiságot az nektek semmiség.
2019. júl. 11. 11:18
 33/102 anonim ***** válasza:
100%

Régen az volt, de a világ afelé tart, hogy a nemzethatárok megszűnjenek. Erre több jel is van, természetesen egy nagyon hosszú folyamat lesz, de az emberek egyre kevésbé érzik majd szégyennek a "hazaárulást", mert az identitástudatukban sem lesz akkora súlyú a haza. Én huszonéves vagyok és érzem a korosztályomon, hogy gyengébb a kapcsolat a magyarságunkhoz.

Amit meg a mai poltikai színtéren látsz, az egy szemfényvesztés, egy bohózat. A hatalomról szól és nem a hazáról, mindkét oldalon.

2019. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
97%

". És a magyar emberek többsége a Fideszre szavazott. De legyél nyugott, ha a többi is elment volna, hasonló lenne az eredmény"


2018-as országgyűlési választások Magyarországon:

Részvétel: 70,22%

Listás szavazati arány fideszre : 49,27%



Elnézést, amiért összezavarlak a tényekkel kérdező.

Továbbra sem értem, hogy milyen jogon nevezed hazaárulónak a szavazók felét. Miért vagy ilyen biztos benne, hogy te állsz a "jó" oldalon?

Megmondom őszintén, hogy a hozzád hasonló embereknek hála költözök külföldre szeptembertől.

És még te beszélsz demokráciáról. Tudod demokráciában elfogadjuk, hogy nem egypàrt rendszer van és mindenkinek joga van szavazni arra, akire szeretne.

2019. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 A kérdező kommentje:

"2018-as országgyűlési választások Magyarországon:


Részvétel: 70,22%


Listás szavazati arány fideszre : 49,27%"


EP választáson idén rekord részvétel mellett, 53 százalék szavazott a Fideszre.


"Elnézést, amiért összezavarlak a tényekkel kérdező.


Továbbra sem értem, hogy milyen jogon nevezed hazaárulónak a szavazók felét. Miért vagy ilyen biztos benne, hogy te állsz a "jó" oldalon?"


A Fidesz tiszteletben tartotta az ellenzéki szavazók döntését is, és ezért nem szavazza le azt, hogy minnél jobb pozíciót kapjanak magyar emberek.


"Megmondom őszintén, hogy a hozzád hasonló embereknek hála költözök külföldre szeptembertől."


Értem tehát nemzetépítő, és haza szerető emberek miatt mész el.


"És még te beszélsz demokráciáról. Tudod demokráciában elfogadjuk, hogy nem egypàrt rendszer van és mindenkinek joga van szavazni arra, akire szeretne."


Nincs egypárt rendszer, ezért van az ellenzék. A demokráciát tiszteletben kell tartani, vagyis az emberek döntését tiszteletben kell tartani, és nem bojkotálni azomat, akiket a saját hazádban élő emberek szavaztak meg. Ez az egész példátlan és magyar ellenes, nemzet ellenes, jogállam ellenes, antidemokratikus.

2019. júl. 11. 11:45
 36/102 Micimacko67 ***** válasza:
Kedves kérdező, megkérdezhetem, hogy mióta érdeklődsz ilyen intenzitással a belpolitika/külpolitika iránt?
2019. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 Micimacko67 ***** válasza:

Csak azért kérdeztem, mert ha elég régen, akkor erre igazán emlékezhetnél...........

[link]

2019. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
0%
De. Szégyen.
2019. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 A kérdező kommentje:
Jajj mingyárt sajnálni fogom, a csaló MSZP-SZDSZ kormányokat, akik csak elqurták az országot. Fidesz sosem a magyar emberek ellen tette amit tett, hanem a kormány ellen, és azért amit tettek.
2019. júl. 11. 12:17
 40/102 A kérdező kommentje:
Fidesz mindig csak azt akarta, hogy abban büntessék meg a kormányt amit tett, és nem azt hogy az EU-s pénzeket vonyák el, hogy az ország ne tudjon fejlődni, és hogy így kényszeríthessék az országot a migráció befogadasára. Nem akarta engedni szétqurni az országot, nem akarta azt hogy ne fejlődjünk semmit.
2019. júl. 11. 12:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!