Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek "A Kiló nem...

Mi a véleményetek "A Kiló nem százat jelent" Blog felméréséről az októberi főpolgármester-választásról?

Figyelt kérdés
Erről van szó: [link]

2019. júl. 11. 12:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tőlem így is számolhatunk, de ha a 2. helyezett 10%, a maradék meg összesen 10, akkor egész tekintélyes az a 30 %. Ne kapálózz, törődj bele, ennyik vagytok.
2019. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelmű, hogy a budapesti fiatalok legnagyobb része Puzsért támogatja, de pont Ők a legnehezebben mozgósítható réteg is, meg a 45 év felettiek eleve többen is vannak...

Ha Puzsérnak és stábjának most sikerül több fiatalt és eddig passzív szavazót mozgósítani, akkor szerintem lehet esélye 30-40 X százalékkal másodiknak lenni, de nyerni nem hiszem... Viszont talán 2024-ben. Addigra Tarlós már nem is lesz.


30 éve Puzsér az egyetlen aki valóban alternatíva, értem ezt most úgy, hogy mindenhez gyökeresen másképpen áll és valóban független, így jól indul a paszív szavazók szemében.

2019. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Budapesti fiatalok nagyrésze Puzsért támogatja, meg van esélye 30-40%-ot kapni. Hát ezen jót nevettem.

Jézusom, te hol élsz? A 10%-ot se fogja elérni. Teljesen nyilvánvaló, hogy a főpolgármester-választás a minden ellenzéki párt által támogatott Karácsony és Tarlós versenye lesz (mindketten 40%, de inkább 45% felett fognak kapni). Puzsérra mégis ki szavazna? Kik állnak mögötte?

2019. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

70 mérnök dolgozott neki ingyen, illetve több mint 600 jelenteztek önkéntesnek...

Ez soknak számít, az MSZP-nél ugyanez 0 és 1500.

2019. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Na, te, # 6-ot ideíró! (élő idő szerint 2019-07-11 13:58-kot vált láthatóvá a gondolatod)

Nekem, vidéki zombinak is befolyik az áram a kriptámba és jut egy kevés, Budapestről megmaradt net is. Zombi kíváncsisággal bámulgatom, ha már van.

Ámulva-bámulva látom, hogy 5 éve Budapesten a FIDESZ-KDNP által ajánlott főpolgármester kapta a legtöbb szavazatot, és a 23 kerületből 17-ben a FIDESZ-KDNP jelöltje lett polgármesternek választva. A golyós számológépen az mutatkozik, hogy a nem zombi budapestiek 75%-ban FIDESZ-KDNP által ajánlott fő- és kerületi polgármestert választottak.

Ámdehogy hogyhogy nem, a zombi megyék zombi településein a zombihadak által megválasztott 3156 polgármesterből 21 volt FIDESZ, és 586 FIDESZ-KDNP ajánlású. Azaz, a megválasztott polgármesterek 19,23%-a volt FIDESZ, FIDESZ-KDNP által ajánlott.

Na, ebbe beleszédültem. Lehet, hogy te valamit fordítva tudsz? Akkor akár az is lehet, hogy te vagy zombi, nem én.

Aztat meg élőnek hittként nem tudhatod előre, hogy mi lesz ősszel. Ha még mindig lesz itt Pesten el nem használt net, akkor visszatérhetünk rá.

2019. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

#15: Lássál is akkor, ne csak nézz.

Kistelepüléseken független polgik vannak nagyrészt. Budapesten pedig a legtöbb fideszes jelölt 50% alatt kapott 5 éve (Tarlós is), csak a széttöredezett ellenzéknek köszönhető, hogy ilyen sok helyen nyerni tudtak. Most viszont az összes ellenzéki párt közösen indít jelöltet főpolgármesternek, illetve kerületi polgármestereknek is, szóval várhatóan több kerületben tudnak majd nyerni, mint 5 éve.

2019. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#14: Forrást tudsz mutatni, honnan szedted ezeket a számokat?
2019. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azokat mérte fel, akik elérték az oldalt. Az oldal láthatóan nem kormánypárti, szóval az ellenzék felül van reprezentálva, ezt a felmérést nem kell komolyan venni.
2019. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

# 16 Láttam, hallottam. Az utóbbi 9 évben az ellenzék mindig nagyon fogadkozott, nyert. A választások előtt. Az utóbbi időben össze is fogott, meg vissza is lépett.

(Tudom, csalás miatt vesztettek, most is amiatt fognak.)

2019. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a széttöredezett ellenzék dumát a pitsába, mert csak magatokat szopatjátok. Nincs olyan párt, hogy széttöredezett ellenzék, olyan párt sincs, hogy nem széttöredezett ellenzék, pártok vannak, közöttük jó sok ellenzéki, akikben 2 közös dolog van: borzasztóan utálják Orbán Viktort és a fideszt, és még ennél is jobban utálják egymást. A fő cél nem az, hogy győzzenek, bár ezzel ezetik a híveiket, de azért mindenkinek, akinek van csöpp esze,világos, hogy erre mostanában elenyésző az esély. A cél az, hogy minél nagyobbat harapjanak a szövetségesek szavazótáborából, és az ezzel járó támogatásokat, pozíciókat bezsebeljék. Csúnyán át van az q'rva, aki itt valami világmegváltó, győzedelmes összefogásban bizakodik.
2019. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!