Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki síránkozik hogy itt nem...

Aki síránkozik hogy itt nem jó az élet, az miért nem megy külföldre, vagy miért nem képzi magát?

Figyelt kérdés
A panaszkodás mit old meg? Tenni kell érte, változtatni.

2019. júl. 12. 19:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
77%

Támogatom a tervet.

Minden értelmes ember húzzon ki külföldre, a fasiszták pedig tartsák el magukat Magyarországon.

2019. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
56%

"A nagycsaládban felnőtt és sok munkával felnevelt emberek fogják fedezni az életedet majd öreg éveid alatt.


A mostani öregeknek meg te adódból tudják megoldani a nyugdíjukat.


Ez a társadalom jelenleg így működik."


Egy nagy l-faszt!A nagycsaládosok már eleve hátrányos helyzetből indulnak.

Nagyobb arányukban a képzetlen.

Így adót sem annyit fognak befizetni.

Nem a mennyiség számít,hanem a minőség.


Másrészt ma már nem lehet a számokra alapozni,szabad munkaerőáramlás van.Sok képzetlen is inkább kimegy mosogatni,ha csak minimálisan is jobban él.


Azzal,hogy szaporítod a prolikat,vagy leprolisítod az embereket,hogy sok gyerek legyen,abból nem lesz jólét sosem.


Nem arra kellene hitelbe verni az embereket,hogy csináljanak 3+ gyereket,mert azt fel is kell nevelni.

Hanem a standardet kellene jobban támogatni,tehát,hogy max 2 gyereket többen vállaljanak,magasabb bérek,kitudják taníttatni a gyerekeiket az embereket,ne csak addig terjedjen a gondolkodás,hogy azért szülök 3+ gyereket,hogy kedvezményesen kapjak hitelt,hogy legyen hol lakni,mert az élet nem áll meg ennyinél.

2019. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
60%

Nézd már meg milyen feltételekkel lehet hozzájutni ezekhez a kedvezményekhez.

Úgy csináltok mintha minden segélyért sorban állóhoz csak úgy hozzávágnák ezeket az összegeket.

Nem kell összekeverni a segélyt a segítséggel és a kedvezményekkel.

Régen is voltak kedvezmények csak más volt a megnevezése és a mértéke mindig az ország lehetőségeihez volt igazítva.

Ha éltél már akkor emlékezhetnél rá.

2019. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 mindentudó99 ***** válasza:
#21 Akkor veled mi lesz se ide se oda nem tartozol.
2019. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 mindentudó99 ***** válasza:
50%
#23 Aki elolvassa a feltételeket pontosan tudja hogy szépen kiszűrődik a megélhetési gyerekcsináló ebből rendszerből. Aki mást állít vagy nem olvasta vagy direkt nem akarja ezt elismerni.
2019. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

19! Aki egy hónapot alig húz ki az a fizetésére nem fog kapni másfél millió forint személyi kölcsönt. Jobb esetben 400 ezer forint, de sokszor még azt sem. Arról nem beszélve hogy a kezdet külföldön is nehéz. Na most ha még a nyakamba veszek egy hitelt az zseniális kezdés lesz.


A másik nem értem hogy miért kell nekem külföldön dolgoznom, élnem ha nem akarok ilyen körülmények között élni? Miért nekem kell elmennem innen? Miért nem az országot tesszük jobbá? Ja mert így én azt mondhatom hogy ez így nekem qrva jó nekem semmi dolgom, akinek pedig hónap végén kajára nem telik azokra pedig magamat kihúzva mutogathatok hogy ő semmit nem akar tenni azért hogy jobb legyen. Ha ő azt akarja hogy neki jobb legyen el kellene mennie külföldre. Ugye nem az van hogy akkor közösen tegyünk valamit hogy mindenkinek jobb legyen. Nem én azt mondom hogy nekem ez így jó és ha neki így nem jó majd ő tesz érte.

2019. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo kivanom h kerulj sz4r helyzetbe elj minimalberbol stbstb a karma meg bek4phatja! Nameg az orszag is.
2019. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Aki elbszta az országot (gyengébbek kedvéért viktor)

miért nem őket zavarjuk vasvillával ki innen, ahelyett hogy ha valaki -nem jobb körülményeket akar mint anno- hanem ha egyáltalán ÉLNI akar, akkor el kell menekülni innen mint anno Ceausescu elől?

2019. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

az meg hogy a NÉP lassan füvet eszik az szerinted csak siránkozás?

Te hol élsz?

Mit harácsolsz?

2019. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Itt a NÉP meneküljön egy t tű meg a sz r bandája miatt külföldre az okés mi?

De hogy a háború súlytotta Szíriából ide jönnek az gond mi?

2019. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!