Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is támogatnátok azt, hogy...

Ti is támogatnátok azt, hogy aki kábítószer hatása alatt jelenik meg az utcán, a kórház helyett börtönbe kerüljön? Ugyanitt a túladagolt embereket kezelés helyett hagyják meghalni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj a Fülöp-szigetekre, Duterte örömmel fogadna. Közben ugyan a saját fia is droggal kereskedik, de éppen ezért nagy szüksége van az ilyen álszent hipokritákra.
2019. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én visszavezetném a sorkatonaságot is, és rendre tanítanám a mostani fiatal semmirekellőket. Érdekes, a régi időkben nem volt ilyen sok drogos fiatal. Milyen érdekes nem?
2019. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem kell a sorkatonaság, egyszerűen nem kell az adófizetők pénzét ezekre pocsékolni. Ha zombiként megjelenik a villamosmegállóban, azonnal drogteszt, és ha pozitív, akkor börtön/intézet.

Ha túladagolja magát, elszállítani a helyszínről, hogy ne botránkoztassa meg a közösséget a látványa, aztán kidobni az árok szélére és hagyni megdögleni.

2019. júl. 14. 11:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, mennyi empátia szorult beléd, kérdező. Majd ha fiad/lányod kerül ilyen rossz helyzetbe, más véleményen leszel.
2019. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy drogosnak jogai vannak,nem tudtad?
2019. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha a fiam/lányom ilyen helyzetbe kerül, amint kijön a kórházból, megy is rögtön intézetbe.
2019. júl. 14. 12:11
 7/12 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Én benne vagyok, de akkor legyünk következetesek és minden egészségtelen életmódot folytató egyént is küldjük rögtön börtönbe.
2019. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 hollófernyiges ***** válasza:
És a részegeket is!
2019. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Én támogatom, de akkor minden függőt küldjünk börtönbe, beleértve az internetfüggőket, akiket arról lehet megismerni, hogy ehhez hasonló degenerált kérdésekkel árasztják el az oldalt.
2019. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egy internetfüggő rendkívül rossz látványt kelt az utcán. Teljesen igazad van.

Retardált.

2019. júl. 14. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!