Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akar ez az ördögfajzat...

Miért akar ez az ördögfajzat kormány mindenkit munkára fogni, dolgoztatni, amikor a munkavégzés az, ami az embert leginkább megöregíti, elhasználja, megbetegíti?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 17:39
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#8: nálad a pont, ez a lényeg.
2019. júl. 21. 18:09
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

"akkor neked nincs gyereked és nem is akarod hogy legyen, ugye? Mert őket is el kell tartani..."


Én igyekeztem értelmes választ adni a buta kérdésedre, de mégis hogy gondolod, azért, mert én eltartom a saját gyerekeimet, azért köteles lennék eltartani téged is? Meg majd a te gyerekeidet is, mert neked, ugye, nincs kedved dolgozni?

2019. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%

Hány éves vagy kérdező? Ki tanított írni? (az bizony munka)

A tapasztalatod az életről nyilván nulla. Különben feltűnne, hányan eddzenek jobb eredményért. Hogy a szívbetegnek az orvos azt tanácsolja: mozogjon, különbem meghal.

Az ember különös lény, a munka örömet okoz neki, élteti, gondozza. Ha egy nagyon idős ember megszólal, mind azt meséli, mennyire dolgos élete volt, mennyire örül neki. Ezzel szemben nincs henye öreg ember, mind meghal korán.

Az más kérdés, hogy vannak, akik semmihez sem értenek, ezért még a járás is fizikai kín nekik. Tanulni sem hajlandók, ezért esélyük sincs normális munkára. Szerencsétlenek egy darabig elvegetálnak, korán halnak, életük fabatkát se ér (elnézést, a fabatka nagyjából azt jelenti, semmi).

2019. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 mindentudó99 ***** válasza:
85%
Tolj ki a kormánnyal. Ne dolgozz. Nem muszály
2019. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%

"a munka örömet okoz neki, élteti, gondozza" - jujj... -.-

A mazochistáknak, a jobbágymentalitásúaknak, a szolgalelkűeknek lehet, hogy az. Én egyik sem vagyok.

2019. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
37%

"nincs henye öreg ember, mind meghal korán."

A főpapok és magas kort megért politikusok (pl. Biszku Béla vagy Lazar Kaganovics, Vjacseszlav Molotov) a legjobb példák, hogy vannak, nagyon is. :)

2019. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem kötelező dolgozni, meg enni se.
2019. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%
Enni kell, dolgozni nem muszáj.
2019. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%

A lustaság fél egészség – én pedig teljesen egészséges akarok lenni. :)

Kis munkát kis ívben, nagy munkát nagy ívben kell kerülni.

2019. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%
Én pl tökéletesen elvagyok a pokerből, utoljára diákmunkán melóztam 2013-ban. Részemről a pénzemből többet nem látnak mint amit az áfá-ból megkapnak.
2019. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!