Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akar ez az ördögfajzat...

Miért akar ez az ördögfajzat kormány mindenkit munkára fogni, dolgoztatni, amikor a munkavégzés az, ami az embert leginkább megöregíti, elhasználja, megbetegíti?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 17:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
39%

Mert kommunisták!

Akkor szólt minden a munkásokról, volt a legnagyobb ünnep a munka ünnepe, volt kiváltságos a munkásosztály. Az egész ország úgy vonult fel akkor a települései föutcáján a munka ünnepén, május 1-jén, mint ma a homoszexuálisok a pride-on.

2020. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
43%

Ja, azt nem is írtam - igaz, itt azért még nem tartunk -, hogy aki nem dolgozott, azt börtönbe zárták. Jogi tényállás volt a "közveszélyes munkakerülés" KMK, és büntették, abból kiindulva, hogy akik nem dolgoznak, azok veszélyt jelentenek a társadalomra.

A Fidesz gondolkodása teljesen megegyezik ezzel a kommunista felfogással, ezt mutatja a mindenki közmunkára fogása is.

A lényeg, a kommunista szellemiség átsüt a munkájukon, és gyümölcséröl ismerszik meg a fa.

2020. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
20%

Szegény szerencsétlen kérdező, pokol életed lehet. Én mióta eszméltem, jól érzem magam a bőrömben. Ha ilyenekkel találkozom, átmenetileg egy picit rosszabb, de elmúlik.

nem az a kérdés, dolgoztál-e életedben, hanem hogy gondolkodtál-e már valaha. Végül azt sem értem, hogy írtad le a kérdést. A tanulás munka. A betűvetésé is.

2020. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a munka sok esetben tényleg csicskamunkát jelent. Nem döntheted el még azt sem, hogy napi hány órában szegődnél el az adott céghez, és mennyiért, mert egyszerűen adnak egy szerződést, amit általában nem tudsz igényre szabni, módosítani.

A másik ilyen megszoksz-vagy-megszöksz azok a munkakörülmények. Amikbe szó szerint bele lehet betegedni (sok ülés, zaj, éjszakai műszakok, miegymás). A kevéske szabadságot is a főnök adja ki.

Szóval igaza van a kérdezőnek, maga a munkavállalás igenis elhasználja és megbetegíti az embert nagyon, nagyon, nagyon sok esetben.

2022. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!