Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány család politikájának...

A kormány család politikájának áldozata lettem?

Figyelt kérdés
Manapság elvárás,hogy egy 30 fölötti pasinak saját lakása ,háza legyen. Nézeggetem pár éve házakat egy adott településen,a fundamentám most jár le,mostanra jött össze a pénz a házra(önerő a hitelhez+berendezéshez pénz). A kínálat is fogyott,de ami van az 60%al drágább lett. Nem állítom a ház =barátnő ,de ház hiány= barátnő hiánya. Miért nem hamarabb miért nem több pénzt gyűjtöttem. Exemmel terveztünk közös dolgokat de egy,drága kapcsolat lett belőle.

2019. júl. 20. 12:56
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja felénk 60%ingatlan áremelésre 6% fizetésemelés jár.
2019. júl. 20. 12:58
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
Igen.
2019. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
A fiam is azt mondja, a komoly barátnő, házasság, gyerek kilőve, marad a szexkapcsolat. Ennyi fér bele anyagilag.
2019. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki az lett,akinek nem volt korábban ingatlana.


A mostani rendszer lényege az,hogy a tehetős középkorúakat kitömték pénzzel.


A fiatalokat pedig ellehetetlenítik,hogy 20 éves hitel nélkül saját lakáshoz jussanak,ráadásul minden támogatást gyerekhez kötnek.

2019. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

#3

Szegény csak szexelhet? Nagyon sajnálom őt.

2019. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a "drága egy kapcsolat" áldozata vagy.
2019. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%
Otthagyott a csajod, Orbán az oka.
2019. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, hogy mit pörögnek sokan ezen ennyit. Inkább élveznétek a szabadságot, ami a szingliségből fakad.
2019. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan ez a helyzet. A családpolitika a már eleve is gazdag (többnyire középkorú) korosztálynak kedvezett, nem a fiatal családalapítóknak.
2019. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, én nő vagyok és nem elvárás sem nekem, sem a barátnőimnek hogy legyen háza az adott pasinak. Attól, hogy van neki, én nem leszek előrébb. Közös házat venni már inkább van értelme, szakítás esetén sem maradok pucér seggel.

Én ugyanúgy jártam egyébként mint te. A fizum 30 ezerrel emelkedett az utóbbi 5 évben. Az ingatlanok úgy 15-20 millióval lol. Hiába van ltp-m és más megtakarításom, labdába se tudok rúgni.

Mocskos kormány. Aki tapsol a csoknak és a babavárónak, az nyissa ki a szemét..

2019. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!