Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs semmi tisztelet a...

Miért nincs semmi tisztelet a fiatalokban az állam iránt?

Figyelt kérdés

Mikor én voltam fiatal, meg se fordult volna a fejünkben hogy az államra egy rossz szót is tegyünk. Tudtuk, hol a helyünk és hogy az államot tisztelni kell minden körülmények között.

Ehhez képest ma azt látom, hogy a fiatalok a közösségi oldalakon gátlások nélkül ócsárolják, szidják az államot, ami számomra érthetetlen és felháborító. Miért alakult ez ki a fiatalok körében? Hogy mernek ilyen mocskos módon beszélni az államról? Régen esze ágába nem jutott volna senkinek ilyesmi, még a "legvagányabbak" is tisztelték.


2019. júl. 21. 18:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Be is ba szna ha köztörvényes bűnözőkre elkezdenének tisztelettel nézni.

Mert az meg oké hogy twd ből mindenki neganos jakót akar,mert negan menő gonosz,de nem kezdik el emberek fejét bezból ütővel szétcsapni mint ő a filmekben.

A fidesz meg a való élet gonosza,rosszindulatú szélsőséges arrogáns emberek gyülekezete ezt látják a fiatalok is. És még menő jakójuk sincs mint negannak,csak primitív buta arcuk,pókhasuk,divatja múlt hajuk. Tehát nincsen tisztelet buta arcú gonosz tolvajok felé.

2019. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%
Akkor nem volt ekkora szólásszabadság, mint most. De valójában cenzúra mindig volt amióta médiumok vannak és lesz is. Sőt volt, amikor utólagos cenzúra volt. Kinyomtatták a lapokat és végül nem adták ki, ha olyan írás szerepelt bennük. Nem véletlenül vannak ennek az oldalnak sem moderátorai.
2019. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

"Mikor én voltam fiatal, meg se fordult volna a fejünkben hogy az államra egy rossz szót is tegyünk."


Mikor voltál te fiatal? Amikor divat volt az éppen aktuális hatalom felé gerinctelenül hajbókolni? A ti szüleiteknek legalább volt merszük fellázadni 1956-ban, de ti csak k.ssoltatok egész életetekben. Most pedig hogy rájöttetek az egész életetek így telt el, megmagyarázzátok magatoknak és a világnak hogy "Tudtuk, hol a helyünk és hogy az államot tisztelni kell minden körülmények között."

Nem vesszük ezt be, tudjuk jól hogy nem vagytok követendő példák!


"Tisztelettel"


Egy mai fiatal

2019. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Mert jó kommunistaként az akkori állam gondoskodott rólad! Kaptál segghülye 2-essel elbugdácsolt ipari tanulóként leszakmunkásvizsgázva stabil munkát. Kaptál lakást, meg szocpolt ha leszaporodtál. Ez meg gálánsan hazavisz mindent és nem kapsz lófaxt sem.
2019. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Régen is volt aki a sztalin meg leninképet bebaszta a kazánba mert hányingere volt tőle, de a pártbizottság nem akasztatta fel mert csak ez a lázadó elvtárs tudott dolgokat megoldani azon az elavult 500000000000000 éves esztergapadon....
2019. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

"Miért kéne " tisztelni" az államnak, vagy egyáltalán akárkinek olyanokat, akik még nem tettek a közösségért -vagy nem eleget-?"


Azért, mert elhúznak az országból, utána meg majd vinnyogtok, hogy miért nincs elég munkaerő.

2019. júl. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Amikor közalkalmazottként, diplomával 135 ezret keresek, egy átlag albérlet rezsivel meg 150 ezer, és még nem ettem semmit, akkor mit is kéne megköszönnöm az államnak? Ők határozzák meg a fizetésem. Állami bérlakás nincs, ráadásul mesterségesen beavatkoztak az ingatlan piacba, neki köszönhetően nőttek meg az ingatlan és albérlet árak ilyen drasztikusan.

Az állam sem néz engem semmibe, nekem miért kéne fordítva megtenni?

2019. júl. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz tönkreteszi szeretett hazámat. A jövőmet külföldön képzelem el, pedig szeretem a hazámat. Meg is van a pénzem rá, hogy lelépjek családostul együtt.
2019. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%

"Amikor közalkalmazottként, diplomával 135 ezret keresek, egy átlag albérlet rezsivel meg 150 ezer, és még nem ettem semmit, akkor mit is kéne megköszönnöm az államnak? Ők határozzák meg a fizetésem. Állami bérlakás nincs, ráadásul mesterségesen beavatkoztak az ingatlan piacba, neki köszönhetően nőttek meg az ingatlan és albérlet árak ilyen drasztikusan."


"tessék megélni a piacról"

- mszp-szdsz 2002-2010

2019. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pont az ilyen hozzàllàs miatt, amit a kérdésben írsz nem fejlődünk és maradunk a szarban évtizedek óta.(30 évvel rendszerváltás után is ugyanott toporgunk)

Gondolkodó, kritikus emberek igenis kellenek. Nem kell mindent mindenáron elfogadni és lenyelni.

Ha az állam nem végzi jól a feladatát bizonyos téren, akkor az emberek igenis fejezzék ki a nem tetszésüket.

2019. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!