Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a magyar oktatás...

Szerintetek a magyar oktatás és egészségügy helyzete felfelé ível vagy a totális csőd felé tart?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.
2019. júl. 22. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen gyalázatos állapotban még soha nemvolt egyik sem mint amivé azorbán banda uralkodása alatt vált.
2019. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Amíg a focistadionok meg a haverok vők zsebtömése a legfontosabb nem is fog változni egyik sem, egyre csak züllenek lefelé.
2019. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Túl sok okos emberre és az egészségtől kicsattanó nyugdíjasra ennek a rendszernek nincs szüksége. Kb ennyi.
2019. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés adott? A válasz még inkább. De aki erről kérdez, nem feltétlenül érti meg.

És én már elfáradtam abban, hogy falra borsót hányjak.

Tehát kedves kérdező, kénytelen leszel körbenézni, tapasztalni, magadtól gondolkodni és megérteni. Rám ne számíts. Én már tudok tanulni, én már tudom, hol és hogyan gyógyítsam magam. Még jobban tudom, hogyan előzzem meg a bajt.

2019. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szántóvető ***** válasza:
72%
ebben az országban a stadionépítésen kívül nem ívelt felfelé semmi az elmúlt harminc évben.
2019. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Sokkal jobb mint volt. Persze van hova fejlődni, de hatalmas a javulás. Nem mindegyik korház épül szépül, de lassacskán sor kerül az összesre.

Fanyalgóknak persze soha nem lesz semmi sem jó. Vannak olyanok akik kizárólag akkor boldogok, ha a rosszat látják a másikban.

2019. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 szántóvető ***** válasza:
70%

őrájuk gondolsz fanyalgók címszó alatt ugye?

[link]

te agyhalott fideszes zombi.kell még link?

[link]

[link]

[link]

2019. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egyértelműen nem. Mind a kettőt át kellene alakítani, de arra nincs ötletem, hogyan,mert nem vagyok szakmabeli.


Mindenesetre sem a finanszírozás, sem a technológia terén nem ott tart egyik sem, ahol kellene.


Az oktatás különösen elavult, nem a mai életre készít fel (pláne nem a jövőre).

2019. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Mivel az eredmények minden szinten folyamatosan romlanak évek óta, ezért elég egyértelmű, hogy merre ível.
2019. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

[link]


A fizetés tabu, nem szabad elmondani senkinek sem. Ők meg kiírták a fizetésüket. Törvényt szegtek. Bűnözők.

2019. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!