Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti úgy gondoljátok, hogy...

Ti úgy gondoljátok, hogy választási csalás lesz az önk. Választáson, vagy hogy egyáltalán a Fidesznek csalásra volna szüksége? Elhiszitek, hogy a cirkuszi bohóc hármas bármely tagja kapná valójában a legtöbb szavazatot?

Figyelt kérdés

Azaz Karácsony Gergely?


Miért nyomatják ezt a tehetségtelen politikust, akivel egy HírTV-s bemondónővel szemben is csak hebeg-habog, szerencsétlenkedik?


2019. okt. 1. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ez biztos ide, a Vallás rovatba tartozik?
2019. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert évek óta jelen vagyok a szavazatszámláláson és magán a szavazáson, lehetetlen csalni. De az ostobák ezt még mindig nem fogták fel
2019. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Biztos vagyok benne, hogy ha szükséges, akkor a Fidesz megbuherálja kicsit az eredményeket. Egyszerűen nem engedhetik meg maguknak azt a gyengeséget, hogy elveszítsék Budapestet.
2019. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Lesz csalás, sőt már van. A krumplizás meg a külföldiek bejelentése és hasonlók is már eleve csalás és bármelyik valódi demokráciában elképzelhetetlen dolog lenne ilyenekkel megúszni a választás elcsalásáért való felelősségre vonást.
2019. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes módon mégiscsak kamionnal, csónakkal, megafonos zenével, plakátletépkedéssel és lejárató cikkekkel, plakátokkal akarja a fidesz legyőzni Karácsonyt. Ha ilyen szanalmas bohóc, akire senki sem szavaz, miért is kell rá ennyi energiát pazarolni?
2019. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha a bohócos hasonlattal jössz kértező, akkor az azt jelenti, már te is jócskán bekajáltál a fideszkampányból.
2019. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kampány olyan, amilyen, abban nem foglalok állást (bár a híres-neves angolszász demokráciákban is vannak hasonló "kampányfogások" dögivel).

De megerősítem, amit a 2. írt: én is többször voltam már szavazatszámláló bizottsági tag, és én sem tapasztaltam még soha csalást (vagy annak kísérletét), mert mindenki folyamatosan figyel és ellenőrzi a másikat.

Aki csalástól tart, nosza, jelentkezzék szavazatszámlálónak! Végig a helyszínen tartózkodhat hivatalos személyként, úgyhogy meg tudja akadályozni az állítólagos csalásokat.

2019. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!