Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Erre mit tudtok...

Fideszesek! Erre mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
2010. óta a stadionok árából összesen 580 PET-CT vagy 1740 sima CT megvásárlására tellett volna. Jelenleg 110 CT van az egész országban.
2019. okt. 4. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Lélegeztető gépre nem akarod átváltani? Már nem az a "valutátok"?

Azt miért nem számoltad ki hogy hány CT-t lehetett volna megvenni a 4-es metró lenyúlt százmillióiból, a kormányzati negyedre eltűnt milliárdokból és az összes többi nyom nélkül eltűnt adóforintokból?

Mert a stadionok ott vannak, szemben kedvenceid idejével, amikor a pénz eltűnt, CT-t sem vettek és semmi sem épült fel.

2019. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Amúgy miért személyeskedsz? Én nem írtam semmi olyat, amire “kedvenceimnek” kellene nevezned bárkit is. Ha nem támogatom Orbánékat, akkor már csakis Gyurcsányista lehetek igaz?! Ennyire korlátolt ne legyél kérlek. Egy szóval sem írtam, hogy bármelyik pártot is támogatnám egyébként, de ti ezt is jobban tudjátok persze.


Ja, beleszámolhattam volna a lenyúlt magánnyugdíj pénztári összegeket is, vagy Mészáros vagyonát is, igazad van. Igen ott vannak a stadionok, de látszik, hogy fogalmad sincs, hogy azokat nem csak felépíteni kellett, hanem fenn kell tartani, és nyílván tökre megéri, hogy egy 3000 fős településre építsünk egy 5000 fős stadiont például :D


Amúgy nem zavar, hogy 9 éve ugyanazok vannak kormányon, mégis mindig visszafelé mutogattok?! Én véleményt kértem, nem támadást, és azért emeltem ki, hogy “fideszesek”, mert a ti véleményetek érdekelt. Ismétlem, a VÉLEMÉNYETEK, nem pedig az amit te idehánytál. De máris egyből habzik a szád és csak ujjal mutogatsz. Nembaj, ha te így akkor mástól se várj mást, legalább hozod az elvárt színvonalat. :) Tudod, attól még, hogy támogatsz egy pártot, nem kell automatikusan mindennel egyetértened, amit tesznek, csak megsúgom.


Továbbra is várom az értelmes, fröcsögés és mutogatásmentes véleményeket. :)

2019. okt. 4. 22:01
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Mivel elsőre is a már jól ismert "ellenzéki" szöveggel jöttél, majd most ráerősítettél a szokásos dk-s meg egyéb ballibes marhaságokkal, így nem én tévedtem. Csak te próbálod meg eljátszani hogy nem az vagy aki vagy.

"a, beleszámolhattam volna a lenyúlt magánnyugdíj pénztári összegeket is,"

Nincsen lenyúlva semmi. Mindenki meg fogja kapni érte cserébe a nyugdíját, a pénz meg oda ment ahonnan akkoriban elvették amikor átkerült azokba a pénztárakba: államadósságot csökkentettek belőle, fizetéseket emeltek és beruházásokat csináltak. A nyugdíjasok akkor megkapták a nyugdíjukat amikor ezek a pénzek hiányoztak a nyugdíjkasszából, helyette az állami költségvetésnek kellett oda adóforintokat tennie. Most oda lett "visszatéve".

"vagy Mészáros vagyonát is"

Nagyon rácuppantatok Mészárosra, mintha ő lenne az első és egyetlen gazdag ember Magyarországon. Hát nem az. "Igen ott vannak a stadionok, de látszik, hogy fogalmad sincs, hogy azokat nem csak felépíteni kellett, hanem fenn kell tartani, és nyílván tökre megéri, hogy egy 3000 fős településre építsünk egy 5000 fős stadiont például :D"

Mivel nem csak 1 stadion épült, mint te is tudod, így hiába hiszed hogy így van. A beruházás az beruházás. Aztán vagy találnak olyat aki képes fenntarthatóan működtetni vagy nem. Nem a stadion hibája és nem is a beruházóé ha alkalmatlan ember vezeti.

"Amúgy nem zavar, hogy 9 éve ugyanazok vannak kormányon, mégis mindig visszafelé mutogattok?!"

Nem, nem zavar hogy 9 éve vannak kormányon, mindent megtettem azért hogy 12 legyen legalább és majd remélem lesz az még több is. És nem, nem visszamutogatás az ha elmondom hogy minek mi az oka - szemben a hazugságokkal amit állít róla valaki. Attól mert neked nem tetszik ez az ok, attól még a tény az tény marad.

"Én véleményt kértem, nem támadást, és azért emeltem ki, hogy “fideszesek”, mert a ti véleményetek érdekelt."

A véleményemet írtam le. Csak neked nem tetszik. Amúgy mindig olyan a Fogadj Isten! amilyen előtte volt az Adjon Isten!. Ilyen kérdésre milyen választ vártál? Ha téged valaki betámad akkor meghunyászkodva elnézést kérsz az illetőtől és leírod hogy neki van igaza mikor nincs is? Tegyél fel kérdést normálisan ha másféle válaszra vársz!

2019. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
"...Aki évi száz millió alatt keres, az egy idióta..."
2019. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Sok FIDESZ birka béget a kormánynak, mikor lehetne sokkal jobb is, itt nem a ballib viccpártok összefogottságára gondolok. Az egészségügy romokban van, ez az MSZP idején sem volt jobb, de legalább hiper szuper európai szintű stadionban szurkolhat pár ember, akik hajlandóak ki menni euroai focihoz képest béka s*egge alati színvonalú meccset megnézni.
2019. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Én nem hiszek a fideszesekben. Van egy teóriám, hogy alig pár ezer ember fideszes, akik nem azok, csak véletlen rájuk szavaznak, de valódi fideszes nem létezik, aki politikában érdekelt még is rájuk szavaznának. Én sose találkoztam még fideszessel, leszámítva a néha hirdető tábla mögött álló kisnyugdíjas babinéniket, akik egyetlen tv csatornán lóg egesz nap, sose mozdul ki, nem beszél senkivel, és utoljára 40 éve volt valami értelmet tartalmazó megmoccanása.

Szóval..., szerintem fideszesek nem léteznek. Nem hiszem, hogy az előbb említett körökön kívül bárki fideszes lenne.

2019. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi! De mennyi sört!
2019. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#3-as.

Örülök, hogy jobban tudod, hogy kivel szimpatizálok és kivel nem :D Nagyon okos vagy, tényleg.

Én feltettem egy kérdést, adatokkal, köpködésmentesen, de te egyből vérszemet kaptál és fennakadtak gondolom a szemeid. Egy rossz szót nem írtam le a kérdésemben. Ha neked ez a véleményed, hogy mi volt a jelenlegi kormány előtt, az számomra nem mond semmit, mert nem vélemény. De köszi a semmit, kérlek ne írj több idiótaságot, mert várnám a véleményeket olyan fidesz pártiaktól, akik képesek visszamutogatás és köpködés nélkül megfogalmazni azt. Köszi!

2019. okt. 4. 22:31
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
CT-kkel kereskedsz talán? Miért kéne egy 10 milliós országra 110-nél több CT?
2019. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Röviden annyit, hogy eddigi 41 évem alatt még soha nem voltam CT-vizsgálaton, meccsre viszont évente kb. 10-12-re kilátogatok. :)
2019. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!