Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Erre mit tudtok...

Fideszesek! Erre mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
2010. óta a stadionok árából összesen 580 PET-CT vagy 1740 sima CT megvásárlására tellett volna. Jelenleg 110 CT van az egész országban.
2019. okt. 4. 21:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A stadion már kész van,nem lehet lebontani.

inkáb örüljél:

[link]

2019. okt. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Molyember ***** válasza:
85%

Én már voltam CT-n Budapest egyik legnagyobb kórházában, mindössze egy hónap volt a várakozási idő. Meccsen viszont még sosem jártam, mert a focinál ostobább játékot nem tudok elképzelni.

Kérdező, úgyse értik meg, felesleges erőlködni. Ha egy rokonuk a várakozási idő alatt lesz rákgyanús esetből áttétes haldokló, akkor sem fogják megérteni, mert csakafidesz. Nem a fociról, vagy az eü.-ről van szó, hanem a Pártról, ami tökéletes, tévedhetetlen, és minden áron meg kell védeni. A legjobb szándékkal mondom: menj el innen, amíg még mehetsz.

2019. okt. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

"Én nem hiszek a fideszesekben. Van egy teóriám, hogy alig pár ezer ember fideszes, akik nem azok, csak véletlen rájuk szavaznak, de valódi fideszes nem létezik"


Aha, biztos pusztán "véletlenül" több mint 2 millió ember szavaz a Fideszre minden választáson? xD Mielőtt ideköpted ezt a baromságot, gondolkodhattál is volna kicsit.

2019. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Én már voltam CT-n és rokonaim is voltak Ct-n, sőt barátok is voltak CT-n. Viszont még se én se más ismerősöm nem volt intenzíven de ettől függetlenül szeretném hogy aki intenzívre kerül ebben az országban a lehető legjobb ellátást kapja. Ha ezért cserébe fel kell áldoznom azt hogy 2 várossal odébb nézhetek csak foci meccset élőben, akkor na bumm én bevállalom.


Nem kell ám ilyen ÉN központúan gondolkozni és mindig magadból kiindulni. Neked is csak addig lesz fontos a stadion amég nem kell CT re menned, akkor majd az lesz a fontos.

2019. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 2-es jól leírta :D
2019. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!