Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor jönnek rá az emberek,...

Mikor jönnek rá az emberek, hogy a Fidesz, Orbánnal az élén csak tönkre teszi Magyarországot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 18:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
48%
Ismerek olyan fidesz fanatikust, akinek mondhatsz bármit, mutathatsz bármilyen bizonyítékot, rávágja, hogy baromság. Vannak emberek, akiknek nem lehet felnyitni a szemüket, akiknek elegendőek az elferdített hírek a tv-ben és az indexen. Vannak emberek, akik csak a vég küszöbén fogják észrevenni, hogy "basszus, mégse kellett volna hatalmat adni egy őrült kezébe, aki lassan királlyá koronázza magát".
2010. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
74%

Miért is tenné tönkre???

Inkább most kezdi azt a csődtömeget felszámolni amit a nyolc évnyi szoci kormányzás okozott az országnak.

2010. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
68%
Az ország kétharmada fél év múlva,vagy legkésőbb az egykulcsos adó bevezetése után. Akik a jómódúak aztok pedig örülnek Orbánnak.
2010. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
49%
Hát előbb-utóbb csak észreveszik ha orbán ugyanezt folytatja amit kormányra kerülése óta, h folyamatosan azt bizonyítják h alkalmatlanok a kormányzásra...
2010. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%

Itt mindenki alkalmatlan a kormányzásra.

A szocik 8 évig csinálták. A népszavazás eredménye azt mutatta, hogy a választók nagyobbik része ( akik elmentek szavazni ) úgy gondolta, hogy nem jól csinálják.

A fidesz egy másik irányba indult el. Még csak az első lépéseket tették meg. Én kíváncsian várom, hogy mi lesz a vége. Ha nekem élhetőbb lesz az életem, akkor nagyívben teszek rá, hogy melyik fideszes milyen pozícióban ül.

Ha tisztességesen meg tudok élni akkor felőlem királlyá is koronázhatják Viktort.

2010. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
50%
19.59: Ezt sokan gondolják így: Mindegy, hogy mit csinál, csak nekem jobb legyen. Sajnos nem lesz jobb, mert a demokrácia megdöntésén és az államhatalom és minden egyén szféra megszállásán kívül nincs más program vagy elképzelés. Vagy te tudod, mit fognak/akarnak csinálni, amitől jobb lesz az életszínvonal? Teljesen megbukott az a naiv elképzelésük, hogy a hiánynövelés révén osztogassanak. Ezt az EU letiltotta. Na akkor jött a bankadó, de nem gondolhatod komolyan, hogy ilyen sarcok bármit is megoldanak. Akkor miben reménykedsz?
2010. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

19:59 ismét

Én már nem reménykedem. Az elmúlt 20 évben mindenki csak ígérgetett de nem lett sokkal jobb. Egy dologra viszont emlékszem az előző fidesz kormány idejéből. Adókedvezményt kaptam azért mert gyermeket nevelek. Aztán jöttek a szocik. Erre nagyon emlékszem. Megmagyarázták, hogy majd ők minden pénzt összegyűjtenek és igazságosan szétosztják. Na azóta egy fillért sem kapok csak egyre többet adózok.

Tőlem már nem tudnak kedvezményt elvenni, mert semmilyen kedvezményt nem kapok.

2010. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
46%
A kérdező BANKIGAZGATÓ,vagy Uszító!
2010. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
Ez az egész parlamentáris demokrácia a liberálkapitalizmussal együtt tette tönkre még jobban ezt az országot. Nem csak ViktorViktor és a narancsos brancs.
2010. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%

Első válaszoló vagyok. Na pont az ilyen fidesz fanatikusokra gondoltam, mint a 22:02-es válaszoló.


Idézem:

"A kérdező BANKIGAZGATÓ,vagy Uszító!"

2010. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!