Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor jönnek rá az emberek,...

Mikor jönnek rá az emberek, hogy a Fidesz, Orbánnal az élén csak tönkre teszi Magyarországot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 18:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
83%

Na ne mondjátok már,h az eddigi kormányzás lendített volna a gazdaságunkon bármit is?:O


Ez kész röhej amit írtak előttem 3-mal,hogy vmilyen szempontból előre lépés van,mert abszolút nem.Nem tudom mire volt jó Kósa bácsi hülyesége(290 forintos euró).Aztán amikor stabilizálódott volna a helyzet és kezdett volna minden helyre jönni, megint tettek róla hogy az ország egy újabb 180 fokos fordulatot vegyen(IMF-el a tárgyalások megszakítása).Ezzel elérték azt hogy a külföldi befektetők megint instabilnak lássák a magyar helyzetet.


Az intézkedések meg felháborítóak.Ha leveszi a MNB elnökének a fizetést 2 millióra akkor miért ad az eddigi köztársasági elnököknek kocsit a seggük alá egész életükre?Nem hiszem h Mádl Ferencnek szüksége lenne rá,ha akar akkor bőven tud venni a saját pénzéből mint minden más állampolgár.Nem értem meg a Fideszes képviselőket sem verik a mellüket,h ők a neves 56 nap alatt mennyit tettek a gazdaságért és hogy ők milyen faszák.Na ez nem így van a külföldi befektetőket a Bajnai kormány nyerte meg a gazdaságot ők tették rendbe és már nincs a csőd szélén.


A következő problémám a képviselőkkel,hogy sokat akarnak.lássuk csak Schmitt Pál példáját nem volt neki elég a házelnöki "cím" neki több kellett és lett köztársasági elnök ami egy kicsivel magasabb poszt,de ugyan úgy közméltóság.Ja és úgy akart köztársasági elnök lenni h közben még párt tag volt ami pedig alkotmány ellenes mivel nem lehet köztársasági elnök párt tag.Jó azóta kilépett,de akkor is ez non szensz.


És igen nem mentem el szavazni mert még akkor nem voltam szavazóképes állampolgár,de attól van szemem és nem adtam volna nekik 2/3os többséget mert ezzel úgy alakítják a dolgokat ahogy nekik jó

2010. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
Még mindig nem jöttetek rá, hogy egyetlen politikusnak sem szabad hinni?!
2010. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
70%
8 év múlva.
2010. júl. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:

Amikor a fidesz kormányozott korábban, akkor sem történt semmi. Sőt, tegnap láttam egy 1997-98-as híradó riportot, amiben Viktor kb. ugyanazt szajkózta mint manapság. Közbiztonság haladéktalan javítása stb stb.

Valóra vált egyetlen korábbi ígértet is? Nem.

Egyiknek sem lehet hinni. Ez a kétharmad meg.... eléggé veszélyes tud lenni. Ha ő úgy gondolja 8 évig kormányoz, akkor nyolc év lett. Azt hiszem Viktort diktatórikus viselkedése megnyilvánult már párszor.... (pl reakció a közt. elnök aggályaira)

2010. júl. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 sztrogofmisa válasza:
54%
2018. Országgyűlési Választások
2010. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Nem szamit, kovetkezo valasztasokkor nagyobb aranyban kap(nak) szavazatot az uj part(ok). Most még féltek az emberek a hulyites kovetkezteben masra szavazni...
2010. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 lucius666 válasza:
Nekem az nem világos, miért nem vette eddig észre senki, Hogy a szocik előtt is volt már 4 évig fidesz és első alkalommal leváltották őket! Szerintem nem véletlen! De erről úgylátom szinte mindenki megfeledkezett! Vagy azt gondoljuk, hogy 8 év alatt megjavultak?
2010. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
53%
MÁR NEM TUDJA!!!! A SZOCIK MÁR RÉGEN TÖNKRETETTÉK!!!
2010. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
13.31: Nana! Azért mindent lehet fokozni!
2010. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
08:46 Te elfelejtetted azt, hogy a szocik kezeben volt a media, és még most is sajnos az ok kezukben van, amit nems zeretnék most ecsetelni, hogy kik azok...nevezzuk csak szociknak őket. Es ez csak bemelegites. A mediarol tudni kell, hogy azon keresztul ugy hulyitik a nepet, ahogy akarjak. Igy tudtakkihuzni 88 évig. És még nem beszéltem a rendorallamrol...
2010. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!