Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak szerintem a Mi Hazánk...

Csak szerintem a Mi Hazánk Mozgalom a legértelmesebb ellenzéki párt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 15:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"Akkor váltak teljesen hiteltelenné, amikor az egyik Mi Hazánkos bölcs nem szavazta meg Czeglédy mentelmi jogának bevonását."


De utána meg is kapta a jutalmát a "Mi Hazánkos bölcs": [link]

2020. máj. 5. 16:10
 12/26 anonim ***** válasza:
14%
Aki a Fidesznek átadja a hatalmat bizonytalan időre, az nem ellenzéki párt.
2020. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

"Aki a Fidesznek átadja a hatalmat bizonytalan időre, az nem ellenzéki párt."


A Mi Hazánk Mozgalomban legalább van annyi emberiség,hogy az ilyen nehéz időkben együtt tud működni, és nem hisztizik, mint a többi ellenzéki párt.

2020. máj. 5. 16:19
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is, sőt, az egyetlen ellenzéki párt. A többiek csak szalonellenzék, mert szemmel láthatóan mindent megtesznek, hogy a Fidesz hatalmon maradjon, és hogy független, magyar pártok ne tudjanak kormányváltó erővé válni.
2020. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
20%

""Máris ott a hiba, hogy nem ellenzékiek!"


Miért is nem?"

Mert azt mondják, amit a fidesz. Érdekes módon nagyobb veszélynek tartanak 10%-os ellenzéki pártokat, mint a 40-50%-os kormánypártot, ami 10 rombolja az országot.

Ez nem ellenzéki magatartás, hanem fiókpárt magatartás.

2020. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%
Nálam is az volt de rájöttem hogy nagyot tévedtem. Életemben először arra kényszerültem hogy balos legyek hiszen mindenki más Orbán fenekét nyalizza.
2020. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
12%
Abszolút nem, sőt, kifejezetten zavarbaejtőek. Miközben a marketing fronton próbálnak úgy tenni, mintha ők lennének a régi Jobbik reinkarnációja, ugyanazt a hisztipolitikát folytatják, mint a lipsik. Jajaj, a Zorbán ezt móóóndta! Jajaj, a Gyúúúrcsány meg azt mondtaaaa! Követeljűűűk, hogy a mátrai rénszarvasok piros lakkcipőt horhassanaaaak! Óvónéniiiiii!
2020. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

"Életemben először arra kényszerültem hogy balos legyek hiszen mindenki más Orbán fenekét nyalizza."

Legalább 3 pártot tudok mondani, ami nem baloldali és ellenzéki.

Ha te baloldalon találtál alternatívát, akkor csak nem ismered a pártokat.

2020. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
34%

1) Valószínűleg a Fidesz szekerét tolják.

2) Teljesen elmebetegek, olyan ideológiát képviselnek, ami nem való Európába.

2020. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%
Nálam akkor ásták el magukat, amikor a rabszolgatörvény elfogadása utáni megmozdulások során, Volner János a Betyársereget akarta kirendelni, hogy verjék szét a tüntetőket, de annak a vezetője megtagadta a "parancsot", mondván, egyébként full jogosan, hogy "a Kossuth térből nem lesz Majdan." Meg a Duró Dóra mint valami bólogató kiskutya asszisztál az Országgyűlésben a fideszesek őrületéhez. Az meg, hogy követelik a sorkatonaság visszaállítását, egy olyan időben, amikor már tök felesleges, és pénzkidobás az egész, kiderült számomra, hogy tökre komolytalanok. A vezérük meg úgy viselkedik mint egy showman, ami Ásotthalmon biztos beválik, meg jópofa, de országos szinten egy kicsit égő. Egyedül a migrációban és a kisebbségi kérdésekben van igazuk, de azt szerintem látniuk kell a baloldaliaknak is. Nincs jelenleg Magyarországon normális ellenzék, csak dilettánsok. Nem hiába hangoztatja Puzsér is, hogy a kormányváltás előtt egy ellenzékváltás kell.
2020. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!