Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak szerintem a Mi Hazánk...

Csak szerintem a Mi Hazánk Mozgalom a legértelmesebb ellenzéki párt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 15:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%

"Nem hiába hangoztatja Puzsér is, hogy a kormányváltás előtt egy ellenzékváltás kell."

Mondjuk én Puzsér szavára nem adnék. Az elmúlt 3-4 évben eléggé megőrült. Utoljára olyan 2016 körül sikerült értelmes dolgokat mondani. Mostanra nagyon szélsőséges és elvakult lett.

2020. máj. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
31%
Igen, csak szerinted meg néhány szélsőjobbos hülye szerint.
2020. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 travian válasza:
68%
Szerintem is.
2020. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
35%

"A Mi Hazánk Mozgalomban legalább van annyi emberiség,hogy az ilyen nehéz időkben együtt tud működni, és nem hisztizik, mint a többi ellenzéki párt.":


Milyen nehéz időkről beszélsz? Megtámadták az országot?


Nem, de tegyük fel, hogy szerinted igen.


A demokratikus köztársaság csak addig jó, amíg valami veszély be nem üt, egyébként diktatúra kell?


Nem, de tegyük fel, hogy szerinted igen.


A Fidesz vezetője ebben az esetben alkalmas diktátornak?


Nem, mivel már bizonyították, hogy alkalmatlanok az ország vezetésére, de tegyük fel, hogy szerinted mi hazánkosként igen.


Kérdés: Akkor minek szavazol a mi hazánkra, miért nem szavazol inkább a Fideszre? Ha jó a Fidesz, csatlakozz hozzájuk az egész mi hazánkkal együtt.


Mielőtt valaki lelibsizne, ugyanez a gondom a momentummal is. Ha nekik mindenképp Gyurcsány kell, csatlakozzanak be a demokratikus koalícióhoz.

2020. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Mielőtt valaki lelibsizne, ugyanez a gondom a momentummal is. Ha nekik mindenképp Gyurcsány kell, csatlakozzanak be a demokratikus koalícióhoz."

Honnan jött a nekik mindenképp Gyrucsány kell elképzelés?

A választási rendszer úgy van kitalálva, hogy ne kedvezzen a több indulónak, vagyis ha le akarják váltani a kormányt - vagy legalább mérsékelni a hatalmát -, akkor össze kell fogni.

De tegyük fel, hogy mindenképp Gyurcsány lenne a miniszterelnök. Honnan veszed, hogy kormányra kerülés után mindig mindenben támogatnák Gyurcsányt és nem pedig egy kormányon belüli ellenzékként viselkednének? Mert ez sokkal reálisabb, és így lenne ellensúly is.

2020. máj. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csak szerintem nem létezik olyan, hogy értelmes párt? Kicsit üti egymást a számomra a két fogalom... XD
2020. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!