Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok ezekután, a...

Mit gondoltok ezekután, a magyar élet is számít - Orbanisztánban? "Kaposvár: inzultált lány védelmére kelt a Turul Étterem 23 éves szakácsa, agyonverték"

Figyelt kérdés
Forrás: [link]

2020. júl. 2. 13:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9:

"felismered e azt a problémát, ami e két dolog párhuzamba állítása körül van?"


A probléma nem a párhuzamba állítással van, hanem a megtörténtekkel.

2020. júl. 2. 14:47
 12/23 A kérdező kommentje:
Ja, és nem állítottam semmit párhuzamba, csak kérdeztem?
2020. júl. 2. 14:48
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű. És milyen szörnyen érezheti magát a lány, akit megvédett.


Az ilyen gyilkosokat kéne tényleg örökre eltüntetni. És talán tényleg mondjuk Szibériába.

2020. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
jó kedves kérdező, akkor kifejtem hogy mi volt a rossz párhuzamba állítás: te egy amúgy elítélendő, szörnyű cselekedetet azzal akarsz párhuzamba állítani, hogy ez tulajdonképpen Orbán Viktor hibája, különben mit keresne ott az "orbánisztán" kifejezés? Ami csak a te zavaros agyadban létezik, illetve néhány olyan agyamentnél, aki ezt kitalálta, te meg szépen csöpögteted 🤔 Nem ez, nem az ő hibája, mondhatnám semmi köze nincs hozzá, ez egy szomorú történés, sajnos mindig volt és lesz is ilyen...
2020. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

Egy végletekig gyűlölködővé nevelt társadalomban, ahol komoly tapasztalat gyűlt össze a törvénytelenségből, a jog kijátszásából, továbbá az önbíráskodásból, ott sajnos egyedi esetből semmit sem érdemes kikövetkeztetni. Akkor se, ha több van belőle. Mégpedig azért nem, mert érvényesül a hatás-ellenhatás elve, mert a történések nem az egyénből, hanem a rendszerből következnek. Akkor is, ha egy cigány agyonver egy rendőrt, meg akkor is, ha a rendőr veri agyon a cigányt. És csekély kivételtől eltekintve a többi esetben is.

Azonban ilyenkor az egyik leggyakoribb esemény a rendszerhibát az egyén nyakába varrni.

2020. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%
Szálasiék óta nem volt olyan kormányunk, amelyiknek a magyar élet egy kicsit is számított volna.
2020. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"hogy ez tulajdonképpen Orbán Viktor hibája, különben mit keresne ott az "orbánisztán" kifejezés?"


Kinek is a "rejtett erőtartalékból" kerülnek ki (az esetek többségében) a magyarokat gyilkolászó barbárok ?


"Nem ez, nem az ő hibája, mondhatnám semmi köze nincs hozzá,"


Ezt azért gondold át még egyszer!

2020. júl. 3. 07:54
 18/23 anonim ***** válasza:
49%
17# átgondoltam, és arra jutottam, hogy nem kell nekünk mindenben egyet érteni...🤔
2020. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%
Ha egy jó keresztény pedofil azért kap csak feltételest mert jó keresztény, akkor igen súlyos problémák vannak orbanisztánban mind az értékrenddel, a joggal, a jogalkalmazással - de leginkább a társadalom morális állapotával!
2020. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
19 Ez hogy j0n ide?
2020. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!