Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » MKKP-sok! Ha nem lenne az...

MKKP-sok! Ha nem lenne az MKKP, akkor melyik párttal szimpatizálnátok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 14:56
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi hazánk
Jobbik
LMP
Momentum
DK
MSZP
Párbeszéd
Munkáspárt
Magyar Liberális Párt
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Az MKKP számomra egy középső ujj a jelenlegi palettának, szóval ha nem lenne MKKP, akkor alakítanék egyet.
2020. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Jobbik.
2020. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne mkkp, nálam például hiánybetegséget okozna!

Plusz! Beledőlnék a kardomba.

2020. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
mkkp kifejezetten alapszinten gondolkodó, proliknak való "párt".
2020. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le (most ennyit beáldozok), de szerintem pont az MKKP az egyetlen párt, amelyik nem a proliknak szól.
2020. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem lenne, akkor nagy bajban lennének az idióták!
2020. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fidesz örül nagyon a jelenlétének. Arrafele agymosottak vannak, tőlük biztos nem venne el. Ha nagyon kiábrándulnának belőle, akkor max nem szavaznak. De sokan közüllük még akkor is rájuk szavazna, ha Orbán szemük elütt dugja meg a 12 éves lányukat, elvégre "jó keresztény", és példás politikus. Max ha kiderül egy videófelvétel, akkor nyomozás indul ellene, feltéve, hogy felfüggesztik a mentelmi jogát, ami elképzelhető, hogy Polt Peti gyorsan elintézhesse az ügyet. Kap egy megrovást 10 ezer forintos bírsággal, és enyhítésért fellebbez mondván, hogy az ügy miatt szálka ment a talpába, aztán azt mondja, hogy ötször ennyit érdemelt volna és szigorítani fog a törvényeken, csak válasszák újra, mert a lipsik mind pedofilok.
2020. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Celtix ***** válasza:

Senkire. 50 evesen mar kurvra unom a "legkisebb rosszat" valasztani, amit majd' 30 evig tettem. Unom magam a valasztas utan 1-2 honappal szembekopni. Unom a lelkiismeret-furdalast, az onutalalatot, ami eddig mindig elfogott. 2018-ban es 2019-ben (EU) is az MKKP-ra szavaztam es az eltelt 2,5 evben sem sikerult megbannom.


Najo, talan a Momentum, de attol felek, ugy jarnek vele, mint az LMP-vel 2010-ben (es '14-ben, bar 2010-ben meg hittem bennuk, '14-ben mar csak a "legkevesbe rossz" alapjan)

2020. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!