Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire lenne érdemes 22-ben...

Kire lenne érdemes 22-ben szavazni?

Figyelt kérdés
Nemsokára 18 éves leszek és szeretnék majd szavazni, viszont a politikával nem vagyok annyira képben, ezért elég tanácstalan vagyok e téren. Pár dologról hallottam már, viszont 1 pártot se ismerek nagyon...A Fideszről tudok a legtöbbet, róluk nincs pozitív véleményem, de azért szívesen meghallgatnék a rájuk szavazó emberektől is hozzászólásokat. Természetesen nem a válaszok alapján fogok majd szavazni, csupán kíváncsiságból teszem ezt most fel.

2021. febr. 16. 14:11
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
31%

Vegyük el a külföldön dolgozóktól, mert nem a magyar anyaföldre hullajtják verejtéküket.


...és még kiktől vegyük el?


Minden inkompetens dilettáns baromtól!


Ha a földtörvényhez, földvásárláshoz agrárvégzettség kell, akkor a szavazati joghoz meg kelljen közgazdasági+jogi végzettség!


Akinek nincsen az mehet kapálni, nem a szavazóúrnához!

2021. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%

Hajrá FIDESZ!


A többi mehet kapálni!

2021. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Oda, ahol Hadhazy, MZP es Vörös Imre alkotmanyjogasz prof neve szoba kerul. Ahova nem: KG, JP, Dobrev es viktor.
2021. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
32%

Én a Mi Hazánkra szavazók.

Nem akarom hosszasan írni, hogy miért, de ők egy bejutásra esélyes párt akik se Gyurcsányt, se Orbánt nem támogatják és szimpatikus a programjuk.

Belinkelem a pártelnök (Toroczkai László) programbemutató videóját. Érdemes végignézni:

[link]

Mi a véleményetek róla?

2021. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
59%

"Én a Mi Hazánkra szavazók."

Mi van a szavazókkal?

2021. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

*A helyesírásjavító írta el.

A Mi Hazánkra szavazok.

2021. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem szavazok nacionalistákra, ez a pártnév kész bukás a nemzetközi pénzügyi piacon! Nem nyerő, akármit is ígérgetnek! Az a véleményem róla.
2021. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
#37 Értem. Aki a Mi Hazánkra szavaz, az alapvetően nem a "nemzetközi pénzpiacban" gondolkodik, hanem nemzetgazdaságban.
2021. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
69%

"Aki a Mi Hazánkra szavaz, az alapvetően nem a "nemzetközi pénzpiacban" gondolkodik, hanem nemzetgazdaságban."


Aki nem gondolkodik a "nemzetközi pénzpiacban", az államcsődöt idéz elő.

2021. jún. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell ezt túlbonyolítani. Azért szavaznak az emberek a Mi Hazánk pártra, mert nem akarják, hogy az országot felfalják a cigányok.
2021. jún. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!