Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire lenne érdemes 22-ben...

Kire lenne érdemes 22-ben szavazni?

Figyelt kérdés
Nemsokára 18 éves leszek és szeretnék majd szavazni, viszont a politikával nem vagyok annyira képben, ezért elég tanácstalan vagyok e téren. Pár dologról hallottam már, viszont 1 pártot se ismerek nagyon...A Fideszről tudok a legtöbbet, róluk nincs pozitív véleményem, de azért szívesen meghallgatnék a rájuk szavazó emberektől is hozzászólásokat. Természetesen nem a válaszok alapján fogok majd szavazni, csupán kíváncsiságból teszem ezt most fel.

2021. febr. 16. 14:11
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
#40 Ez is igaz. Csak nekik van gyakorlatias cigányprogramjuk.
2021. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Ha Kolompár Orbán lenne a miniszterelnök, na akkor lenne itt "felfalás"

Mellesleg az egész "gáspár brancs" győzikétől a lacikáig kolompár pénzéből muzsikál, az avason megeszik a cigányokat a patkányok, de evelinke Miamiba jár egyetemre. Ez a nagy ORÖ.

2021. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy hogy te kire szavazol, ez itt már nem szavazat kérdése, ha akar akkor még marad ha nem akkor lép a fidesz ennyi..
2021. júl. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
83%
A nyugerek a fideszre szavaznak te meg az elenzékre és talán nem lesz 2/3 a fideszt nem kel félteni.A nyugerek életképtelenek nélküle meg a krumpli nélkül amit kapnak a szavazatókért.
2021. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Mindegy mit választasz.


MADE IN CHINA !!!

2021. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
61%

Jó hogy ez a kérdés ki lett emelve, csak sajnos páran kifelejtik a tényeket.

Nem olvastam el a hozzászólásokat mert a felének nincs értelme. "Ha van eszed xy-ra szavazol" kommentel a kérdező kitörötheti.

Ami engem érdekel:

Ha a bal oldal lesz akkor meg fog szűnni a rezsicsökkentés ami azt jelenti hogy 3x-os lesz a rezsi.

Meg akarnak szüntetni családoknak járó kedvezményeket. Így nem félnek beválllani legalább 2 gyereket az emberek. Ami azért is fontos mert Magyarország lakossága eloregszik és nem lesz ki fizesse a nyugdíjakat. Nincs gyerekem de örülök a családok támogatásának. Ha nem is ma de 10 évvel később már lehet hogy neked is szükséged lesz rá.

Az illegális bevándorlók (nem menekültek) helyett (ingyen lakás, ingyenes orvos, ingyen utazás, segély, más orszagokban jobb életük van mint a helyi lakosoknak) a pénzt a magyar családoknak adta.

Ha azzal jönnek hogy lopnak, hát erre az a válaszom hogy mindenki lop, a bal oldal is. Leszarom. Viszont a FIDESZ célja sokkal előbbre viszi az országot szerintem mint a bal oldalé.

Kérdező olvasd el a programjukat a pártoknak, és hosszútávon gondolkozz mert ez a te érdeked is.

2022. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
#46-os köszönöm szépen a válaszod! :)
2022. márc. 7. 20:04
 48/50 anonim ***** válasza:
Azért hizzátenném hogy ki tudja most hogy fognak borulnak a tervek a szomszédságában történtek miatt aminek még nem tudjuk mi lesz a vége. Az biztos hogy nagy hatással lesz ránk.
2022. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

összegezve a kapott, látott és hallott információk alapján végül úgy látom, hogy az ellenzékre lenne érdemes szavazni. Ebben a most kirobbant Szijjártós botrány közrejátszott, valamint a Fidesz által hirdetett hazugságkampány is. (plusz az ellenzék programja igazán jónak és ígéretesnek tűnik.) Én úgy hiszem, hogy ha egy vezetőségnek az igazság görbítéséhez kell folyamodnia, már nem képes rendes vezetésre. Ezeken kívül ha összevetjük a 2 fél vezetőjének a kampánystílusát, akkor láthatjuk, hogy Orbán erőszakos, míg MZP a szeretetről és az elfogadásról beszél. Nem szeretnék egy olyan országban élni, ahol az egyik fő eleme a létnek a gyűlölet.


Ezentúl meg szeretném köszönni minden válaszolónak, hogy vette a fáradtságot és leírta a meglátását, igazán sokat segítettek!

2022. márc. 30. 20:33
 50/50 anonim ***** válasza:
Fidesz-re ! A tobbi csak rosszabb.
2022. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!