Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik vakcina ellenesek elmonda...

Akik vakcina ellenesek elmondanátok miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Veszélyesnek tartjátok? Ha igen, miért? Mit gondoltok a vírusról?

2021. márc. 2. 22:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%

Nem tartom veszélyesnek csak rasszista vagyok, ezért nem adatok be külföldit.


Majd ha lesz magyar.

2021. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
44%
Chip van a kínai vakcinában, követni fognak minket. Valószínűleg az oroszban is, bár az megbízhatóbbnak tűnik. Az Astra hatástalan, ha nem lehet 65 év felett beadni. A kor csak egy szám, nem attól épül le a szervezet, így nem kor alapján kéne eldönteni, hogy ki kaphatja és ki nem.
2021. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
55%

1. Gyakorlatilag teszteletlen. Az oltásokat több éven át szokás tesztelni azért, mert előre nem lehet tudni, milyen mellékhatásai lesznek, és milyen reakciókat válthat ki egyesekből. Ez nem történt meg.

2. Ismerem a szervezetem, pontosan tudom, hogy egy ilyen szintű vírustámadást is átvészel bármiféle nehézség nélkül.

3. Voltam már koronás jóval azelőtt, hogy akár csak gyártásra kész lett volna a vakcina, mégis ittvagyok és élek.

4. Tegyük fel, hogy mégis beadatom magamnak ezek ellenére. Mit nyerek vele? Kárt eddig sem tudott tenni bennem, hordozó viszont ugyanúgy lehetek oltás után is, tehát másokat nem mentek meg vele.


A vírusról pedig a véleményem: Van, létezik, és nem lehet csak úgy ignorálni, mivel a gyengébb immunrendszerű emberek akár bele is halhatnak. Viszont az nem megoldás, hogy földbe döngöljük a világgazdaságot, és korlátozások közé kényszerítjük az emberiséget. Ettől sokkal értelmesebb alternatívák is lettek volna.

2021. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Az orosz vakcinához külön dobozban kapod meg a chipet mert nem fér bele az ampullába. Úgy kell lenyelni egy korty vodkával.
2021. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Az orosz chipet egy hátizsákban kapod meg,amit mindíg a hátadon kell tartani ahhoz hogy elmúljon a korona.
2021. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
62%

"Chip van a kínai vakcinában, követni fognak minket."

Azért elképzelem ahogy a kis kínai követi a GPS jeledet a konyhából, ahol betoltál egy adag csirkepaprikást, a wc-ig ahol azt kiadod.


Szerintem ne adasd be, lehet ellopják a nagyi paprikás receptjét és onnantól az lesz omlós csirke helyett a kínai büfékben...

2021. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%

"Mit nyerek vele?"

Nem kerülsz 2 hétre karanténba, lesz vakcinaútleveled és nem vesz kárba ~3 napod az egészségügyi állapotod miatt ha esetleg elkapnád a Covidot. Nekem nagyon keresztbe tud tenni még egy influenza is, ha rosszkor jön.

2021. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
Arrol mar ne is beszeljunk, hogy egy kozossegben elsz, es a Te oltasod masokat is ved..
2021. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
46%

"Nem kerülsz 2 hétre karanténba..."

Akkor sem kerülök karanténba ha tünetmentes vagyok, hisz így nem is tudok a betegségről, szóval még jelezni sem tudom.


"...lesz vakcinaútleveled..."

És ezzel miért járnék jól? Hátrányos megkülönböztetés nem érhet ez miatt, a fesztiválokról, hotelekről pedig szíves örömest lemondok.


"...~3 napod az egészségügyi állapotod miatt ha esetleg elkapnád a Covidot."

Mint írtam, korábban már elkaptam, de végig tünetmentes voltam. Ha nem teszteltek volna a munkahelyen, a mai napig nem tudnám, hogy anno elkaptam. Ezen felül jól ismerem a szervezetem határait, egy ilyen szintű vírus sok esetben semmit sem tud velem kezdeni.

2021. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy meg nem tudom miért féltek a kínai chiptol.

Fél év alatt úgyis tönkre megy.

Utána meg már választhatjátok az apple-ös verziót. :D

2021. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!