Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik vakcina ellenesek elmonda...

Akik vakcina ellenesek elmondanátok miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Veszélyesnek tartjátok? Ha igen, miért? Mit gondoltok a vírusról?

2021. márc. 2. 22:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
32%
De azt az azonosítót annak kell feljegyezni aki beadja, és ezt miért tenné, ha nincs benne az osszeeskuvesben?
2021. márc. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
48%

21


Megmondják neki hogy mit tegyen de ő nem tudja hogy miért csak végzi a feladatát.Nem is tud az összeesküvésrol,még a kulcsember vagy a bábu szintet se éri el

2021. márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
68%
Esküszöm amikor ősszel olvastam azt hittem ez a chip dolog csak poén a Chemtrailesektől. És baszki, tényleg vannak ilyenek akik attól rettegnek hogy bechipelik őket :D egyrészt mèg értelme se lenne mert minek figyelgetnék Marika nénit a sarki boltba menet, másrészt ennek azért van egy technikai oldala is, annak a chipnek valahonnét áramot kell felvenni, jeleket továbbìtani, emellett legyen észrevehetetlen. Jah és sakkban kellene tartani csak Magyarországon párszárezer embert, világviszonylatban meg milliókat. Nah persze :D
2021. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
39%
Mert kapkodva fejlesztették a vakcinákat, szinte nulla teszteléssel, így semmit nem tudunk a mellékhatásaikról, főleg a hosszú távúakról. Egy náthánál, mint pl. a covid, biztosan veszélyesebbek.
2021. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ki tudja mi van benne. Èn jobban félnék attól, hogy esetleg mellékhatásai lesznek évek múlva a vakcinának, mint attól, hogy elkapom a vírust.

(Amúgy meg ez az oltási terv (már ha ez az) katasztrófa. Azt mondják, hogy lassan a 60 év alattiakat oltják. Nos az én édesanyám elsők között jelentkezett, krónikus beteg és 76 éves és még egy ócska visszajelzést vagy telefonhívást sem kapott. Pont ma hallottam a rádióban, hogy a pedagógusok 28% kérte a vakcinát. Mégis honnan tudják, hogy az a valaki pedagógus vagy sem. Ha jól tudom nem kellett ilyet beírni a jelentkezési lapon. Ezek mellékes dolgok, de azért elég érdekes)

2021. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Rothadó Narancs ***** válasza:
"A dogma nem más, mint határozott tilalom a gondolkodásra."
2021. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
51%

A vakcinában nincs chip szerintem mert nem akarnak követni, ugyanis MÁR KÖVETVE VAGY az eszközeid által. Nagyon is pontosan tudhato hogy az ember mit csinál hol van stb.


Van benne viszont: Mikro Robotok, amelyek mesterségesen irányithato virusként képzelhetök el. Ezeket nem aktiválják egyböl, csak évekkel késöbb majd,a távolbol, pl elektromágneses mezö vagy 5g internet segitségével.

Nem fogod tudni mi bajod van vagy miért haltál meg. Ök, az elit csak megnyomnak majd egy gombot és kiiktatnak téged, ha nem engedelmeskedtél valamiben.

E mögött B1ll g.tes és srs gyrgy és a rtschildok állnak.

Regisztrálják kiben melyik vakcina van a kodszamhoz rendelik a neved stb. Igy tudhato kiben mi van.ezért osztják életkor szerint is.


Olvass utána a nanotechnologia fejlettségi szintjének ha nem hiszed. Igazi tudományos forrásokbol!


Minden tömeg manipulácios eszközzel probálják elhitetni veled, hogy az oltás az egyetlen megoldás. Bullshit! Miért nem esik szo a megelözésröl??


Nem értek egyet az oltási könyvvel sem, diszkriminativ.


Fura ez az egész járvány is.

Meg a sztori a kinai denevérrel. Nevetséges. Ebböl tudni hogy k.muznak arrol, hogyan tört ki. Miért terjed még mindig ha mindenki maszkot hord stb?

Miért nyomatja enyire a média és a politika az oltást? Félelmet és rettegést szitanak, ez rombolja az immunitást! A stressz! Kizsigereli a mellékvesét, stb. Gusztustalan a hirado.És hazugság! Miböl tudod hogy igaz?

Nem tudod. Csak hiszed.


Gondolkodjatok el rajta.


Mi értelme van hogy bezárnak a rohadt boltok este 7kor és mindenki idegesen sorbaáll? Szerintem igy jobban el lehet kapni mindent ha sok ember van 1 helyen... vagy tul logikus?


Inkabb uralkodjanak felettem ruszkik meg kinaiak ha muszáj de ne az amerikai és ... elit.

Akik a szart kavarják a világban. Mindörökké.


Nem tagadom a virust, es tudom hogy veszélyes lehet idös és beteg emberekre. De nem tehetik kötelezövé a vakcinát.

Tartsatok ki, mert fejlesztenek más modszereket a védettségre.

Egyébként meg az immunrendszert kell erositeni.

70%nem akar oltást és bizalmatlan! Tartsatok ki!!! Várjatok ki!

Külföldön már több 100.000-res peticiokat irnak a kötelezö oltás, igazolvány és kijárási tilalom ellen.

2021. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

23


Pedig tényleg van benne chip csak sajnos akik nem értenek az informatikahoz azok ezt nem bírják felfogni


Egyébként meg pont te rettegsz mert beoltatod magad,én nem rettegek,meg amúgyis egy nem létező vírustól minek rettegjen az ember?

2021. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Akik nem értenek az informatikához... :D

Oké :D

2021. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29


Sajnálom hogy te nem értesz hozzá

2021. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!