Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik vakcina ellenesek elmonda...

Akik vakcina ellenesek elmondanátok miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Veszélyesnek tartjátok? Ha igen, miért? Mit gondoltok a vírusról?

2021. márc. 2. 22:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
63%

#3 "hordozó viszont ugyanúgy lehetek oltás után is, tehát másokat nem mentek meg vele."


Ez esélyesen sem igaz. Mivel ennyire friss minden, a tesztek még bőven folynak, de nagyon úgy néz ki, hogy az oltás a fertőződéstől is hasonló mértékben véd, mint a súlyos tünetek kialakulásától.


[link]

2021. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
29%
A chip-hez jár garancia vagy ha elromlik oltakozzatok újra?
2021. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
58%

8-as! Másokat nem véd, aki be van oltva, az is hordozhatja,átadhatja.

Én egyébként kicsit veszélyesnek tartom, mert nem volt idő tesztelni. Egyébként meg inkább csak felesleges.

A vírusról meg azt gondolom, hogy létezik, kicsit veszélyesebb az influenzánál, de a bevezetett korlátozások 99%-a értelmetlen.

2021. márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
40%

Már korábban átestem ezen teljesen tünetmentesen. Bár korban közelében sem vagyok a veszélyeztetett kategóriának. Ha meg is akarnám kapni a vakcinát, a jelenlegi ütemben éveket kellene rá várnom. Akkor mégis minek akarjam beoltatni magam?


Apropó, akkor én most vakcinatagadónak számítok?

2021. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
28%
#11: Szervezeten kívül is tovább tudom vinni, ha nagyon csavarni akarnám. De inkább maradjunk annyiban, hogy nem érdekelnek az embertársaim, mivel többségük az anyját is eladná a saját jólétéért.
2021. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
29%

Azért mert nincs mi ellen beadatni


6


Ez hülye felfogás.Jo az a rendszernek ha mindenkit nyomon tud követni

2021. márc. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
54%

#16

Nyomon követni? Mivel? Mit tud ez a chip? Gps jelet ad? Hangot is vesz fel vagy mit érnek vele?

Mert ahhoz hogy legyen bármi értelme, tudni kéne melyik chip kibe kerül, szóval aki olt, annak fel kell jegyeznie a vakcina sorsszámát (ha van ilyen). Szóval rögtön több millió ember van az összeesküvésben? Majd ezt a hatalmas mennyiségű addatot manuálisan felvinni és összekötni a chipek adatbázisával. Azért hogy teljesen jelentéktelen embereket figyeljenek meg.

Amúgy ott van a telefonod, sokkal több információ kinyerhető belőle amit fel is használnak. Az internetes kereséseid, akár amit mondasz.

2021. márc. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
24%

17


A chipet valamilyen azonosítóval hozzakotik az adott személyhez így tudni fogják kié a chip.Miert lenne több millió ember az összeesküvésben?Azok az emberek nem lesznek jelentéktelennek akiket majd üldözni kell


A telefonra nem nincs garancia hogy mindig nálad van és az se biztos hogy kié a telefon.A chip állandóan az emberrel van és tudják hogy kihez tartozik

2021. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
32%

De hogyan tudják hogy kihez tartozik?

Érkezik mondjuk fél millió vakcina.

Amit beadnak random apolok és orvosok. Oké hogy a chipet tudják külön azonosítani, de azt hogy kibe melyik került nem. Erről nincsen adminisztráció.

2021. márc. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
42%

19


Van egy vakcina.Az kap egy azonosítót.Az azonositohoz hozzakapcsoljak a beoltott nevét.Ennyi

2021. márc. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!