Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki kiábrándult a baloldalból a sok hazug és oltásellenes tevékenységeik miatt?

Figyelt kérdés

Én már nem tudom hova húzzak, előre láthatólag nem is fogok elmenni a jövő évi szavazásra, mert nem tudom, hogy mi legyen.

hatalmas csalódás nekem az itthoni magyar baloldal, műveletlen, kocsmai stílusban mocskolódó emberekkel vannak tele, ráadásul az embereket rémisztgetik és veszik rá, hogy ne oltsák be magukat, mert csak rosszul járnának.

A másik oldal sem érdekel, mert szerintem összekötöm a kormányt a mostani járványhelyzettel. Hiába csinálják jól, az oltást is jól kezelik, mégis, mióta egy nagyon szerettem meghalt, nem tudok rájuk gondolni, nem az ő hibájuk volt, hanem a koronavírust gyűlölöm teljesen!


A környezetemben egyre többen zárkóznak el a baloldaltól, nem vállalják már fel véleményüket azok sem, akikkel anno együtt politizáltunk és szidtuk a kormányt. Azt látom rajtuk, hogy már nem tartanak ki a mostani ellenzéki összefogás létezése mellett sem.


Ha veletek előfordult ilyen, akkor mi volt az a pont, amikor ez eljött?



2021. márc. 19. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A kérdés hazugságon alapul miszerint az ellenzék oltásellenes kampányt folytat. Holott én még olyan momentumos hülyegyerekre is emlékszem aki kötelezővé tenné.
2021. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos az ellenzék oltásellenes kampányt folytat! Pont! Politikai érdekük, hogy elhasaljon Orbánék védekezése, mert az egyenes út lenne számukra a hatalomra jutáshoz. Ne higgye senki, hogy az ellenzéket bárkinek a megmentése is érdekli. AZ, hogy néha nyilatkoznak olyat, hogy támogatják az oltást, ne tévesszen meg senkit... Semmi nem érdekli őket a hatalmon kívül. Amúgy én nem találkoztam olyannal, aki kiábrándult volna belőlük, sajnos. Itt a fővárosban inkább "Orbán takarodj" jelszavakat hallani...
2021. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem alapul hazugságon, az ellenzék sajnos folyamatosan olyan híreket közöl le, mai arra buzdítja a lakosságot, hogy féljenek, és be ne adassunk semmilyen oltást. Olvass híreket, hallgass híreket. Csupa negatív lehangoló oltási hírekkel szolgálnak, semmi biztatás, semmi bátorítás, csak hogy minden oltóanyag rossz és rossz. Egyik kerületben még a lakosságot is becsapták, nem adták nekik oda a megmaradt kínai oltóanyagot, mert az ottani polgátmester korábbi hetekben még levelet is írt, hogy abba a kerületbe ne szállítsanak kínait és oroszt, csak az Unió által elfogadottakat. Hiába jelezték hetekkel korábban, hogy igenis vannak a kerületben olyanok, akik szeretnék, ő mégis kampányolt ezek ellen.

Tudta, hogy másképpen lemaradunk az oltásokkal és akkor még többen halnak meg.

(szomszéd kerületi vagyok, de jól ismerem a fentit is)


de most nem erre irányult a kérdésem.

2021. márc. 19. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező, örülök, hogy kezded átértékelni korábbi álláspontod, folytasd nyugodtan a kritikus elemzésed mindkét oldallal szemben. Még van egy év a választásig és ez elég idő arra, hogy komolyan eldöntsd, akarod-e támogatni a neked szimpatikus oldalt vagy inkább otthon maradsz. Ha otthon maradsz, utána csak semmi siránkozás ne legyen, mert mások döntöttek helyetted.
2021. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Az ellenzék nem oltásellenes.
2021. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!