Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak nekem fura a korai...

Csak nekem fura a korai iskola nyitás? Lehet, hogy be akarja biztosítani Viktor a kesőbbi oltási hajlandósagot a gyerekek részére?

Figyelt kérdés

Elindul a suli, gyerekek szépen ossze-vissza fertőzik egymást, lesz pár súlyos eset, kesőbb pedig majd tolonganak az oltásért a szülők, ha már gyerekeknél is engedélyezett.

Szerintetek Viktor unokája megy 19-én oviba?🙂



2021. ápr. 15. 09:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Akkor félreérthető voltam.


Én nem szeretném a gyermekeimet beoltani.


Majd akkor maximum, ha ezzel kapcsolatban is megvoltak a kutatások, tesztek.


De akkor sem biztos.


Eddig sem adattam be nekik mindent, ami nem kötelező.


De úgy hallottam, h ezek a mutálódott covid fajták, nevezzük őket bárhogy, a gyerekekre is veszelyesek, nem úgy viselkednek, mint az első, vagy második hullámban, hogy tünetmentesen átmegy rajtuk.

2021. ápr. 15. 16:03
 12/12 anonim ***** válasza:
39%

11


Gondolkozz már egy kicsit! Persze érdekes módon az első "Covid" csak az idősekre volt veszélyes,a gyerekekre,meg csecsemőkre nem akiknek nincs is normálisan kifejlődve az immunrendszere? Most meg érdekes módon a variánsok már mindenkire veszélyes? Ilyen nincs! A Covid nem létezik,ez az egész átverés,gondolkozzatok már el egy kicsit hogy mire megy ki a játék! Kapcsoljatok ki a Tv-t és tajekozodjatok az interneten,de okosan!

2021. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!