Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért vannak olyan romák,...

Miért vannak olyan romák, akik a jobbikra szavaznak?

Figyelt kérdés
Nem tudják esetleg, hogy a jobbik cigányellenes? Számomra persze ez nem probléma, de nem értem, hogyha valaki szavaz, akkor hogyhogy nem tudja, hogy mire?

2021. máj. 4. 10:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9

Akkor nem jól fogalmaztam, vagy félreértettük egymást, mint említettem számomra ez nem probléma, csak a romák gondolkodását szerettem volna megérteni, mert ezt furcsállom.

2021. máj. 4. 12:04
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan cigányok, akik dolgoznak, becsületesek és utálják lump cigányokat. Az ilyen normális cigányok szerint is megkell regulázni a bűnöző cigányokat.
2021. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10 vagyok


Így van 12! Sőt, a becsületesek között rendőr is van, nem egy,nem kettő!

2021. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként Kérdező, javaslom, hogy ezt a kérdésedet rendszeresen emeld ki, mert tanulságos a kérdés is és a válaszaink is.
2021. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akikről beszélsz, ők már nincsenek a Jobbikban. Jakab megvált tölük, amit Vona nem mert megtenni azt Jakab megtette. Ha követnéd a Jobbik-ot nem kérdeznél butaságot.

Tovébba a fideszben ott ül egy ember, aki egy cigányt akart beletenni egy kemencébe , csak ugye erről nem számol be az M1, amit a te adódból is milliárdokért tartják fent, és elhallgatnak fontos tényeket

2021. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!