Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyire reális az, hogy 16...

Mennyire reális az, hogy 16 hónap alatt egy parlamenti képviselő 3629000 Ft-ért tankol (havonta 226812 Ft-ért) az adófizetők pénzén, és megtérül-e ez a költség az adófizetőknek a képviselő munkájával?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 20. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen nem reális, elég egyértelműnek tartom, hogy az egész családja az ő kártyáján tankol.
2021. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Hogyan számolod ki a megtérülést? Megtérül-e bármelyik képviselő munkája bárhol? Karácsony munkája eddig megtérült Budapesten?


Ezek értelmetlen, demagóg kérdések.

2021. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze van képviselő aki nem a parlamentbe való,de elvileg demokratikus szavazás során került oda.

Engem sokkal jobban zavar az aki feketén dolgoztat,dolgozik, nem adózik rendesen,még tőlem az utolsó fillért is levonják.

2021. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es nem a kérdés értelmetlen és demagóg, hanem a parlamenti képviselők munkája.
2021. máj. 20. 14:53
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen reális. Én heti 800-1000 litert égetek el. Na most ezt szorozd be a literárral.
2021. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

#5 oké, de mi vagy te? Kamion sofőr, buszvezető, furgonos, vagy területi képviselő?

Mert azért egy parlamenti képviselő nem furikázik el 8-12.000 km-et hetente.

2021. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező

Értem én hogy kell a proliknak a hergelés, de ettől ez még csak egy újabb szánalmas próbálkozás marad.

Tényleg ennyire hülyének nézitek a saját szavazóitokat? Ennyire prolinak, olcsónak, hogy ezzel lehet szerintetek megnyerni őket, hogy tuti nem képesek számolni és felmérni, hogy az autó üzemanyaggal megy és akinek messziről kell naponta utaznia, sokat megy autóval, az sokat is fog tankolni?

Én keveset utazok mégis 2-szer szoktam havonta tankolni. Csak ha elmentem egyetemre tavaly kb. 150km-re, akkor az egy teli tankot jelentett majdnem az oda-vissza útra, egy hónapban csak a 4 hétvégi alkalom már minimum 3 tankolás, 3x17-20 ezer forint, vagyis csak a 4 napi utazásom 60 ezerbe volt.

Tényleg annyira gyengének tekintitek a saját embereiteket, hogy nem képesek ezt felmérni?

Vagy valóban tényleg ilyen prolik a ballib szavazók?

2021. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

"az autó üzemanyaggal megy és akinek messziről kell naponta utaznia, sokat megy autóval, az sokat is fog tankolni?"


No shit.


Akkor nézzünk meg például egy Bíró Márkot, aki azzal szerzett hírnevet, hogy már több mint egy évtizede meg se szólalt a parlamentben. Ő Pásztón él, az 80 km-re van Pesttől. Az ő benzinköltsége több mint 2 millió forint. Ráadásul ő nem is helyi választókerület alapján lett megválasztva, hanem pártlistáról, szóval nem igazán fogható arra, hogy jár-kel a választókörzetében és míveli helyi politikai ügyeit.


Rá mi a kifogásod? Nem jön ki az arányosság barátom.

2021. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Úgy általában az adófizetőknek nem térül meg, de azért van jó pár adófizető, akinek busásan megtérül !
2021. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mert azért egy parlamenti képviselő nem furikázik el 8-12.000 km-et hetente."


Én sem, annyit havonta.

2021. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!