Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyire reális az, hogy 16...

Mennyire reális az, hogy 16 hónap alatt egy parlamenti képviselő 3629000 Ft-ért tankol (havonta 226812 Ft-ért) az adófizetők pénzén, és megtérül-e ez a költség az adófizetőknek a képviselő munkájával?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 20. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Ezt ma már egyszer kitárgyaltuk...így van, Blikk, HVG, még biztos lesz a Hírklikk- ben, a Napi.hu- n, az Ezalényegben, a SzeretlekMagyarország- on....kell etetni a PROLI zsigeri gyűlöletet.
2021. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
7-es, ha ennyire korlátolt vagy, hogy csakis a ballib támadásaként tudod értelmezni a kérdést az a te bajod és egyben minősít, hogy egy elvakult értelmesen érvelni képtelen fidesz szavazó vagy aki várja, hogy majd a fidesz kormány megváltja a világot, vagy már rendesen hasznot húzott a NER világából. Én nem vagyok egyik tábor elkötelezettje se csupán mint állampolgár szemlélem azt a mérhetetlen pocsékolódást amit a parlamentben az állítólag minket képviselő urak és hölgyek leművelnek. De lehetne ezt persze tovább vinni az egész állam apparátusra is, bár akkor tényleg jogos lenne a felvetésed, hogy csak a fideszt támadom. A kérdésem szólhatna úgy is, hogy van-e értelme ekkora összeget szánni a parlamenti képviselők luxus kiszolgálására, valóban hoznak akkora hasznot a választóknak pártállástól függetlenül, hogy a minden évben emelkedő fizetésük, és juttatásaik megtérüljenek. Természetesen lehet ezt a kérdést provokálásnak is felfogni hiszen mindenki tudja, hogy a válasz az, hogy nincs értelme. Mégse tesz ellene senki semmit, a nép pedig tűri, hogy egyre nagyobb tábor egyre fényűzőbben, egyre nagyobb pazarlással élősködjön rajtuk.
2021. máj. 20. 16:02
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez az összeg amit leírtál kb.7000 km/hó. /8Literes fogyasztással,400 ft-os benzin árral számolva!/

Csak városi rohangálással,munkába járással 2-3ezer km/hó amit elautóznak emberek.

2021. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12 Igen szánalmas ez a próbálkozásod. Most akkor te jössz, mutasd meg hogy hol írtam én le akár a fidesz, kormány, ellenzék szavakat vagy akár bármelyik párt nevét a #7-ben.

Egyáltalán nem írtam semmi ilyet, egyedül TE vagy az aki azonnal arra rezonáltál hogy itt a fidesz meg ellenzék szerepel. Ahogyan a cikkben is rájuk van kihegyezve és a blikk az nem a kormánypártiaknak szól - egyértelmű volt ki a célközönsége.

Legalább értelemmel próbálnál meg másokat becsmérelni! Ez így igen nevetséges. Tudod "bagoly mondja verébnek hogy nagy fejű".

2021. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

7-es és 14-es: "Tényleg annyira gyengének tekintitek a saját embereiteket, hogy nem képesek ezt felmérni?

Vagy valóban tényleg ilyen prolik a ballib szavazók?"

2021. máj. 24. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!