Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Orbán Viktor meghátrált LMBTQXY témában🇭🇺🍊👍🌈🏳️‍🌈?

Figyelt kérdés

Ennyit a nagy szivárvány ellenes fideszről.


[link]



2021. jún. 19. 11:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
#8 Szóval ha jól értem, te támogatnád, hogy a nőknek és a feketéknek ne legyenek jogaik. Állításod szerint katasztrófa lett belőle, hogy nem csak a fehér heteró férfiakat veszi emberszámba a társadalom. Igazán szimpatikus a hozzáállásod. Ha már arra hivatkozol hogy mi természetes, az mióta a természet rendje, hogy bőrszín alapján dől el, hogy a faj melyik egyede felsőbbrendű?
2021. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%

#10

Elég szánalmas a képmutatásotok. Ha téged nem fog el a hányinger két smároló férfitól az azért van mert vagy hazudsz vagy te is egy vagy közülük. A biológiát nem lehet becsapni, ez egy zsigeri reakció akkor is ha fejed tetejére állsz.

#11

,,Szóval ha jól értem, te támogatnád, hogy a nőknek és a feketéknek ne legyenek jogaik. Állításod szerint katasztrófa lett belőle, hogy nem csak a fehér heteró férfiakat veszi emberszámba a társadalom. Igazán szimpatikus a hozzáállásod."

Igazán szimpatikus hogy a számba akarsz adni dolgokat:)

Te hoztál egy rendkívül ostoba párhuzamot. Nevetséges hogy te azt hogy valaki nem ülhet le a buszon ahhoz hasonlítod hogy nem vagyunk hajlandóak egy intézmény jelentését elrelazivizálni egy marginális kisebbség piszlicsáré nyűgje miatt. Már az önmagában botrányos hogy te képes vagy a kettő között párhuzamot vonni, miközben az egyik alapjog, a másik meg egy nem létező jog. Körülbelül olyan mintha a jogosítványt hasonlítanád a rabszolgasághoz. Semmi értelme a párhuzamnak. Persze tudom én hogy kényelmes mindig polgárjogi harcost játszani, pláne úgy hogy semmi tétje sincs. Az egyik egy jogosnak tekinthető igény a másik meg szimpla nyavajgás.

De csakhogy válaszoljak. A nők kaptak egyenlő jogokat csakúgy mint a feketék mégse állt meg a progresszió, hanem most ár mennek a többletjogok meg a kettős mérce és a terror a hajló pc. Nyugaton ahol már örökbe fogadás meg homoházasság megy, ugyanúgy nem szűnt meg a propaganda, sőt csak még nagyobb fokszámon pörög és újabb hülyeségeket találnak ki, dacára annak hogy a hazai lgbt propagandisták szerint azért kell pride hogy ezt elérjék. Érdekes ahol elérték ott ugyanúgy van csak rátesznek egy lapáttal, ez is kiválóan bizonyítja hogy ez az egész semmi több mint magamutogatás, feltűnési viszketegség és provokáció.

2021. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
8 és 12-vel egyetértek. A melegséghez nem jár többlet jog. Ezt el kell tudni fogadni. Kissé sarkos leszek, de láttál-e már olyan embert, akinek hiányzik a fél lába és rohadt jól keresett. Én még nem. Ahogy mondtam mindenki nemi hovatartozása a négy fal közé való. Előttem múltkor egy parkolóban szexelt egy heteró pár. Eléggé forgalmas parkoló volt és ezt a fajta viselkedést is elutasítottam. Az a baj, hogy az emberek gátlástalanok. Az elfogadásnak is van határa. A természetellenes dolgokat nem fogom természetesként kezelni. A piros sem lesz kék, annak ellenére sem, ha valaki ezt állítja.
2021. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
en mar lattam konkretan homokos reklamokat fenytablakon ahol 2 ferfi csokolozik. Qrvara nem voltam ra kivancsi, habar ez franciaorszagban volt, csinaljak csak de ha ide is begyuruzik a homokozosdi akkor mar fegyvert ragadok LOL. Menjenek ki ok ilyen homar tamogato orszagba, itt nagyon nem kivancsi senki arra hogy egymas vegbeleben turkalnak
2021. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
Miért kéne, hogy a reklámokban szerepeljenek meleg párok? A melegek a társadalom kisebbségét adják. A kisebbségnek kell alkalmazkodni a többséghez. Legjobb példa erre, a vak közösség. Léteznek, mindenki elfogadja őket, teret adunk nekik, de nem pakoljuk őket folyamat reklámokba, filmekbe, mert nem ez az általanos, normális, nem az az alap. Ők is tudják, hogy nekik kell alkalmazkodni a többséghez és nem követelőznek és reklamálnak, ha a könyvesboltban nem braille írással van írva az összes könyv.
2021. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%
#15 nem úgy látom, folyamat megy az állandó hiszti hogy nincs elég búza a filmekben, vagy negro, vagy nő, vagy akár mi, és a filmvállalatok meg játékiparban akkora pénzek mozognak hogy képesek és tele is rakják ilyen hülyeségekkel a produktumokat, csak hogy több pénz follyon be. Mi értelme volt a Power Rangersekből homárokat csinálni mikor soha nem voltak azok? Vagy minden eredetileg fehér karaktert feketévé alakítani (pl Nick Fury), vagy férfi karaktereket nőivé alakítani (pl szellemírtók)
2021. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!