Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Fidesz az atyaúristen...

Ha a Fidesz az atyaúristen akkor a fiatalok miért nem tudnak lakást venni?

Figyelt kérdés

Vidéken nagyon rossz fizetések vannak, nettó 110-150.000Ft. Egy lakás ára 10-15.000.000Ft amire persze költeni kell.


Budapest fizetések 250.000Ft lakás árak 30-40.000.000Ft.



Én kicsit se látom, azt, hogy Orbánt érdekelné a gyerekek mert a családi pótlék 12 éve változatlan...



2021. nov. 18. 18:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos én sem látom. Ezzel csak az építési vállalkozók jártak jól. Nem is olyan régen, még 8 millióból lakást vettél.
2021. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Netto 110, mi?

A csp-n tényleg nem ártana változtatni. El kellene törölni.

2021. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%

Tudnak venni.

Ott a csok, babaváró, adókedvezmények.


A családpótlékot meg a kisebbség miatt fagyasztották be.Én ki is vezetném teljesen a CSP-t.

Helyette adókedvezmények vannak, ezeket kellene még bővíteni.

2021. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

"A kormánynak soha nem az a dolga, hogy kormányozzon." - Orbán


Sose az volt a cél hogy jobban élj, hanem hogy ők jobban éljenek. Hidd el hogy ha jó fidelitaszosok a fiatalok akkor majd találnak rá megoldást.

2021. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Deglhogy tudnak venni. Úgy felverte az árakat a CSÓK, hogy az önerőt sem szedik össze harminc év alatt. El ne hidd, amit az M1-en hazudnak.
2021. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
Ki mondta, hogy nem tudnak venni? A másik meg, hogy nem a Fidesz dolga, hogy ingyen lakást adjon mindenkinek.
2021. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Íme egy példa, 2016-ban érettségiztem akkor kellett vna mennem dolgozni nem pedig szakmát tenni, mert tesóm 2017 ben 6,5mFt ért vett házat, ma 18mFt-ot ér, ergo 3x annyit.


A CSOK, babaváró stb felverte az árakat, kb 10mFt-ért valahol vidéken telket veszel, az adókedvezményt meg hagyjuk 25 leszek idén szóval ebből is kiestem.


A Fidesz nem is akarja hogy vegyünk házat, egy újítás is rengeteg pénz egy új ház felhúzása meg álom, ez lett 12 év alatt. A fizetésed 3x annyi lett? Nem... valahogy sejtettem és az élelmiszerek is drágulnak. Most kb vegetál az ember és a szülőhöz lehet menni lakni gyerekkel, én 30 évre biztos nem veszek fel hitelt, és akkor csodálkoznak ha elmennek dolgozni az emberek külföldre. Akinek van egy kis esze, jó szakmája meg nyelvtudása az elmegy ki dolgozni, vagy a másik opció, 2 munkahelyed lesz, de őszintén ennek a kormánynak én nem adózok, azért jöttem ki Németbe.

2021. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%

7#


Van opció.

Jó diplomát szerzel.

Szerzel egy párt, aki szintén jól keres, akkor máris több a pénz, plusz már igénybe vehetők az állami támogatások, mint csok és a hasonlók.


Azért, ne gondoljuk azt,hogy bármiféle teljesítmény,szaktudás, tenni akarás nélkül ölünkbe pottyan minden.Ez Kádár rendszer, szerencsére, fel kellene ébredni.

2021. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

8-as


Mindig ezzel jönnek az emberek, de mindenki nem lehet diplomás... amúgy meg lusta vagyok magolni, az érettségim rossz lett, mehetek fizetősre, abból teszek 2 piacképes okj-t inkább és többlábon élek, ami épp jól fut abban dolgozom.


A nyelvvizsgát is 2 év alatt raktam le, nem tudok görnyedni a könyvek felett, persze erre monják aki hülye így járt, viszont egyre nehezebb egyetemre bejutni és ezzel egyvonalban nincs megbecsülve a kétkezi munka, pedig egy jó társadalomban a szakmunkás megél, a diplomás meg jobban megél, de ahol diplomával élsz csak meg mással meg vegetálsz az minden csak nem jó társadalom és kormányzás.

2021. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

9.

Te miről beszélsz?

A szakmunkások most nagyon jól keresnek

2021. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!